Opis działu - ostatni post w formie gradientu

Założony przez  ColinZ.

Adres forum:
otsroleplay.xaa.pl

Wersja silnika:
1.8.x

Opis problemu:
Hej, chciałbym prosić o pomoc w stworzeniu tego paska z gradientowym tłem zawierającego informacje o ostatnim poście, jego autorze, dacie i godzinie.

   
https://cssgradient.io/
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Super, tylko jak to zaimplementować akurat w to miejsce?
Dodać wygenerowany atrybut css do odpowiedniej klasy.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
No w porządku, poradziłem sobie sam póki co, jednak nadal nie wiem jak to opuścić na tyle do dołu, żeby również cała nazwa działu nie poszła na dół.
Musisz ogarnąć jak działają tabelki w html - https://www.w3schools.com/html/html_tables.asp

Czy ty próbujesz zrobić duplikat stylu stąd?
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.

Sprzedam Styl (RWD): https://webboard.pl/thread-74571.html
(13.04.2019, 16:16)Divir napisał(a): Musisz ogarnąć jak działają tabelki w html - https://www.w3schools.com/html/html_tables.asp

Czy ty próbujesz zrobić duplikat stylu stąd?

Nie, uczę się sam dla siebie. Łatwiej mi przenieść kod na inne forum i się nim pobawić, by poznać mechanikę mybb. Nie sądziłem, że ktokolwiek zada takie pytanie.  :rolleyes:
Zacznijmy od tego, że u nas "ostatnie posty" nie są w osobnej kolumnie tabeli, tylko w tej samej co nazwa czy opis działu ;) Nie osiągniesz tego efektu, jeśli ostatnie posty nadal będą w osobnej kolumnie.
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
(15.04.2019, 11:49)myCreedo napisał(a): Zacznijmy od tego, że u nas "ostatnie posty" nie są w osobnej kolumnie tabeli, tylko w tej samej co nazwa czy opis działu ;) Nie osiągniesz tego efektu, jeśli ostatnie posty nadal będą w osobnej kolumnie.


Miałem je w tej samej kolumnie, przez co całość szła na dół, zamiast tylko te posty.
Ciężko mi powiedzieć (napisać) cokolwiek bez podglądu / screenów. Popatrz u nas w "zbadaj elemencie" jaką mamy kolejność elementów i ustaw je tak u siebie. Reszta jest już do zrobienia w css'ie
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości