Zabezpieczenie wiadomosci

Założony przez Przemohh.

Adres forum:
Czynmydobro


Wersja silnika:
1.8.19


Opis problemu:
Czy jest mozliwosc zabezpieczenia materialow ktore sa dodawane w poscie? Albo zeby wyswietlala sie na stronie nazwa uzytkownika i jesli by gdziea dodawak wiadomosci/screeny to by wiadomo bylo kogo to sa .jeat taka mozliwosc?
W tym celu jest użyty system rejestracji. Ktoś ma konto i widzisz kto pisze posta.
Jeśli pozwalasz gościom pisać posty, jeśli dobrze pamiętam, to możesz sprawdzić ich IP.

Co do samego zabezpieczenia to nie mam pojęcia co masz na myśli.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.

Sprzedam Styl (RWD): https://webboard.pl/thread-74571.html
Chodzi mi o to ze zwykly kowalski jak bedzie chcial zrobic screena postow i gdzies to wstawi gdzie indziej to zebym wiedział ktory to uzytkownik "wyniosl" da sie to zrobic?
(08.11.2018, 15:28)Przemohh napisał(a): Chodzi mi o to ze zwykly kowalski jak bedzie chcial zrobic screena postow i gdzies to wstawi gdzie indziej to zebym wiedział ktory to uzytkownik "wyniosl" da sie to zrobic?
Możesz dodać dostęp do danego działu dla danej grupy użytkowników, wtedy tylko oni mogą zobaczyć dany wątek. Dodatkowo zaopatrz się w plugin: kto przeglądał wątek, będziesz widział wszystkich użytkowników, którzy zajrzeli. Masz ich IP, i tylko w ten sposób możesz ich o to posądzać, innej opcji nie ma.
Moja oferta - pomoc (prywatna) przy tworzeniu i edycji forum MyBB.

Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
 Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości