webboard.pl wkracza na salony

Założony przez  ficus.

Umarł król, niech żyje król!

Minęło 11 długich lat od momentu, gdy nasza społeczność zyskała własną tożsamość w postaci domeny mybboard.pl. W tym czasie wydarzyło się wiele, a nazwę naszego serwisu kojarzy zdecydowana większość polskich użytkowników skryptu MyBB. W pewnym momencie w naszych głowach pojawił się szalony pomysł związany z planami rozwoju serwisu wobec słabnącej popularności forów internetowych - nowa domena, wyraźnie zaznaczająca kolejny rozdział w naszej historii.

Spędziliśmy mnóstwo czasu na wymyślaniu i odrzucaniu coraz to nowych pomysłów na "nowości" towarzyszące zmianie domeny. Od rewolucji po ewolucję, od ewolucji po rewolucję. Dość powiedzieć, że sam pomysł zmiany domeny zdążył już przepaść i pojawić się na nowo... kilka razy. 

Niestety, po drodze miały miejsce wydarzenia, których nikt z nas nie przewidział. W efekcie tymczasowo utraciliśmy kontrolę nad domeną mybboard.pl. Tymczasowo, bo jesteśmy już w trakcie procesu jej odzyskiwania, aczkolwiek proces ten jest długi. Za długi, by tak po prostu czekać, blokując jednocześnie dostęp do ogromnej bazy wiedzy nt. MyBB. Jedyną sensowną opcją było zaproponowanie domeny zastępczej, lecz mając w perspektywie kolejną zmianę domeny w bliżej nieokreślonej przyszłości, uznaliśmy ten plan za trefny. Zdecydowaliśmy się zmienić domenę i już na niej pozostać. Poprzednia domena po odzyskaniu zostanie przekierowana na obecny adres. Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak w imieniu całej ekipy powitać Was na...


   

Zmiany wizualne zapowiadane w wątku urodzinowym ujrzały dziś światło dzienne. Ostatecznej zmianie ulega nasze logo, a wraz z nim lekko ewoluuje nasz styl. Za pomoc w testowaniu stylu serdecznie dziękujemy @Fyeem oraz @Axwell!
Naszym głównym celem na ten moment jest przywrócenie działania serwisu. Kolejne nowości i usprawnienia są w drodze. Ze względu na charakter zaistniałej sytuacji, prosimy o cierpliwość. Z góry przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia w postaci pozostałości po poprzedniej domenie. Będziemy je sukcesywnie eliminować, a gdybyście się z nimi spotkali, zapraszamy do podzielenia się relacją z tego spotkania :)
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Panowie poprawcie wpis o sobie na Google bo jest dosyć mocno mylący i nie mówiący co naprawdę pod nim mieści.


Załączone pliki Miniatury
   
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Widzę że mimo słabnącej popularności for się niepoddajecie :) i dzięki temu jeszcze istniejecie. Użytkownicy którzy widzą wasze za angarzowanie również się starają. Wszyscy stanowimy grupę osób co oparła się fenomenowi facebooka i naszej klasy:) siedzimy sobie i od czasu do czasu coś szkrobiemy:)
Zostałem zbanowany za chamstwo takiego trolla jak ja na tym forum nie było:)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości