rfcb.com.pl

Założony przez  jezyk403.

OPIS:
Północno-Zachodnia Grupa Radioamatorów powstała wiosną 2009 roku , choć wielu z nas zajmuje się tą dziedziną od wielu lat. Połączyła nas wspólna pasja , jaką są łączności na wielu częstotliwościach i pasmach . Jest nas obecnie kilkadziesiąt osób. Działamy na terenie południowej części woj. Zachodniopomorskiego , północnej części woj. Lubuskiego i północno-wschodniej części woj. Wielkopolskiego , głównie w okolicach Choszczna , Barlinka , Dębna , Myśliborza , Pyrzyc , Stargardu Szcz. , Drawska Pomorskiego , Złocieńca , Świdwina , Wałcza , Trzcianki , Piły , Gorzowa Wlkp. , Międzyrzecza , Kostrzyna nad Odrą , Strzelec Krajeńskich , Sulęcina , Świebodzina  i w tym rejonie prowadzimy łączności lokalne , słyszalni jesteśmy na dalszym terenie naszego regionu a podczas propagacji w całej europie , jesteśmy również aktywni w wielu klubach cb radio jak i klubach krótkofalarskich. Dzielimy się informacjami dotyczącymi problematyki radioamatorskiej, wymieniamy doświadczenia na organizowanych spotkaniach oraz pomagamy kierowcom w dotarciu do celu. Oferujemy też pomoc techniczną i doradztwo jednak przede wszystkim propagujemy kulturę na wielu pasmach. Organizujemy spotkania  w eterze , jak i wyjazdy  na spotkania innych zaprzyjaźnionych grup klubów itp , wyjazdy turystyczne , oraz plenerowych gdzie będziemy budować okolicznościowe stacje nadawcze w celu nawiązywania dalekich łączności, jednocześnie miło spędzając czas z rodzinami w bliskości z naturą.
PODSUMOWANIE:
Od 2009r forum funkcjonowalo na silniku Przemo, dopiero w 10.2017r postanowiłem przejśc na silnik mybb z tego względu iż Przemo to zabytek który się już nie rozwija i były dość częste problemy. Mam nadzieję że ekipa mybb która ciągle rozwija skrypt nie zawiedzie. Dziękuję za przyjęcie i pozdrawiam ekipę MYBB :)

[Obrazek: 6eaf6b784dbb9459.jpg]
Ogólnie powiem że Wasze hobby oraz już praca jest ciekawa. Co do forum rozumiem że niedawno je przenieśliście, lecz moglibyście zrobić nowe logo, bo obecne jest klapą.

W razie jakichkolwiek problemów i porad jestem chętny do pomocy.
Tak niedawno zostało przeniesione. W najbliższym czasie proponuje kogoś zaprzegnąć do zrobienia templatki, będe miał cie na uwadze.
zlecę templatkę, szczegóły na priv
Łukasz napisał 14.07.2019, 17:14:
Z tego typu ofertami zapraszamy do działu giełda.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości