Historia MyBBoard.pl

Założony przez  myCreedo.

Niewiele osób może o tym pamiętać, ale kilkanaście dni temu serwis MyBB PL obchodził swoje urodziny. I to nie byle jakie urodziny, bo dziesiąte. Tak, istniejemy już od dziesięciu lat i przez ten czas zarówno tworzymy spolszczenie skryptu, jak i zapewniamy platformę do pomocy wszystkim jej potrzebującym użytkownikom. Wiele się stało przez cały ten czas i postanowiliśmy nieco to zobrazować. W efekcie dziś oddajemy w Wasze ręce historię naszego serwisu. Znajdziecie na niej najważniejsze wydarzenia jakie dotyczyły MyBB PL, a także historię zmian w naszej ekipie – możecie ją śmiało przeszukiwać i filtrować, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o serwisie.

       

To jednak nie wszystko. W związku z urodzinami postanowiliśmy podzielić się także pewnymi statystykami, które dotyczą Was, odwiedzających polskie wsparcie techniczne MyBB. Znajdziecie tam dane z ostatniego roku: m.in. najczęściej używane rozdzielczości czy też systemy operacyjne. Dowiecie się także, kiedy na forum można znaleźć najwięcej aktywnych użytkowników. Przyznajemy, że dla nas niektóre z tych danych były niemałym zaskoczeniem… ciekawe, czy i dla Was będą właśnie takie :)

   

To oczywiście nie koniec nowości, już niebawem zaprezentujemy kolejne – jest na co czekać!


Historia serwisu || Zmiany w ekipie MyBB PL || Statystyki serwisu
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Fajnie jest się nieco cofnąć w czasie i powspominać stare, dobre czasy. :)
A jeszcze fajniej jest widzieć, jak prężnie serwis, w który miało się jakiś wkład, jest rozwijany i to pod wodzą wielu osób, z którymi była okazja daaawno temu współpracować. Kolejnych 10, a nawet 110 lat! :)
To był mój pierwszy duży serwis, który moderowałam :) Kupa czasu już minęła :) Powodzenia!
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Świetna sprawa. Mimo, że ostatnio przez całą noc, aż do bladego świtu przeglądałem starsze tematy, dowiedziałem się z tej osi czasu fajnych rzeczy, których jeszcze nie wyśledziłem. Dziękuję, że tyle lat zbieracie wiedzę dotyczącą mybb. Nauczyłem się dzięki temu forum od cholery rzeczy nie tylko związanych z silnikiem, ale też jak i poruszania się w językach html i css. Gdyby nie udostępnione tutaj pluginy, style, porady - wiele for by w ogóle nie powstało, a jakby powstały to nigdy by nie wyglądały ani działały tak jak teraz.

Niech ten support przetrwa do końca świata i jeden dzień dłużej, jesteście wielcy!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości