Początkujące pytania

Założony przez  Wizavo.

Dzień dobry wszystkim,
Chciałem zapytać o kilka rzeczy odnośnie mojej strony.

Posiadam wykupioną domenę #.com
Moja strona jest założona na serverach cba, jest pisana w wordpressie i jest to przypuśćmy #.cba.pl

Aktualnie mam przekierowanie takie, że gdy wpisuje #.com to włącza mi się #.cba.pl

Pytania pewnie są dla was banalne ale bardzo proszę o odpowiedź:
Jak zrobić żeby fizycznie strona stała na CBA.PL a praktycznie wyświetlało się wszystko jako #.com?
Czy potrzebny do tego płatny serwer czy da się to zrobić na darmowym z tym, że z reklamą?


Z góry dzięki
W CBA w pakiecie darmowych reklama będzie zawsze.

(09.04.2017, 12:06)Wizavo napisał(a): Jak zrobić żeby fizycznie strona stała na CBA.PL a praktycznie wyświetlało się wszystko jako #.com?

To się nazywa podpięciem domeny, nie jestem pewny czy CBA oferuje taką możliwość, ale prawdopodobnie tak. Jeśli tak - google / panel admina pomoże.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(09.04.2017, 12:11)ficus napisał(a): W CBA w pakiecie darmowych reklama będzie zawsze.

(09.04.2017, 12:06)Wizavo napisał(a): Jak zrobić żeby fizycznie strona stała na CBA.PL a praktycznie wyświetlało się wszystko jako #.com?

To się nazywa podpięciem domeny, nie jestem pewny czy CBA oferuje taką możliwość, ale prawdopodobnie tak. Jeśli tak - google / panel admina pomoże.

Podpięcie domeny to nie jest to samo co przekierowanie?
(09.04.2017, 12:26)Wizavo napisał(a):
(09.04.2017, 12:11)ficus napisał(a): W CBA w pakiecie darmowych reklama będzie zawsze.

(09.04.2017, 12:06)Wizavo napisał(a): Jak zrobić żeby fizycznie strona stała na CBA.PL a praktycznie wyświetlało się wszystko jako #.com?

To się nazywa podpięciem domeny, nie jestem pewny czy CBA oferuje taką możliwość, ale prawdopodobnie tak. Jeśli tak - google / panel admina pomoże.

Podpięcie domeny to nie jest to samo co przekierowanie?
Nie.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Wie ktoś czy przy zakupie planu "PRO" na cba.pl będę miał możliwość normalnego korzystania z właśnej domeny a nie tej przydzielonej z cba?
Cytat:oraz tylko dla planów Pro oraz VIP: j.pl), jedną z płatnych domen lub Twoją własną (o ile już ją posiadasz), bez www.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Tutaj nikt mi nie pomógł, ale znalazłem odpowiedź na inny forum, gdyby kogoś interesowało:

Żeby strona ...COM wyświetlała zawartość z ....cba.pl wystarczy w zakładce domeny przy domenie COM ustawić w edycji alias na stronę z ..cba.pl i dodatkowo po zalogowaniu do kokpitu w ustawieniach wordpresa ustawić nowy adres strony 2x.
(09.04.2017, 20:33)Wizavo napisał(a): Tutaj nikt mi nie pomógł, ale znalazłem odpowiedź na inny forum, gdyby kogoś interesowało:

Żeby strona ...COM wyświetlała zawartość z ....cba.pl wystarczy w zakładce domeny przy domenie COM ustawić w edycji alias na stronę z ..cba.pl i dodatkowo po zalogowaniu do kokpitu w ustawieniach wordpresa ustawić nowy adres strony 2x.

Przecież na górze uzyskałeś odpowiedź jak się to nazywa, wystarczyło wklepać w Google, jest multum tego pytań i znalazłbyś odpowiedź.
Poza tym to support MyBBoard, nie WordPressa :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości