Tłumaczenia pluginów na MyBBoard.pl!

Założony przez  szulcu.

Tłumaczenia pluginów dostępne do pobierania

Od dziś możecie pobierać tłumaczenia pluginów wprost z naszego działu Download. Tłumaczenia dostępne są bezpłatnie dla wszystkich naszych użytkowników. Zapraszamy do pobierania tłumaczeń, a błędy i uwagi prosimy zgłaszać w dziale Błędy w tłumaczeniu do MyBB.
Tylko na razie jakoś tam nie widzę tłumaczeń obecnych pluginów;).
(17.11.2009, 15:03)virus4 napisał(a): Tylko na razie jakoś tam nie widzę tłumaczeń obecnych pluginów;).

co masz na myśli mówiąc "obecnych pluginów"?
Sorry, trochę nie jasno się wyraziłem. Chodzi mi o tłumaczenia pluginów z działu Tłumaczenia - wersje instalacyjne.
Spokojnie, wkrótce się tam pojawią.
Ok, w takim razie w porządku tylko mogliście dać te ogłoszenie po umieszczeniu ich tam:). A i jeszcze jedno pytanko. Co jak ktoś będzie chciał umieści tam własne tłumaczenie? Ma wtedy napisać do któregoś z Tłumaczy?
Wchodzę do downloadu - brak nowej kategorii.
Wchodzę przez link w emailu: "Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony."
(17.11.2009, 19:13)lukasamd napisał(a): Wchodzę do downloadu - brak nowej kategorii.
Wchodzę przez link w emailu: "Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony."

Racja, już poprawione.
Całkiem sporo tam tego, no i same godne uwagi wtyczki.
Dobra robota ;)
Właśnie, czy mógłby ktoś przygotować listę wtyczek których tłumaczenie najbardziej jest porządane? Gdyż mam chwilę wolnego czasu codziennie i mógłbym pomóc.
Przejrzyj dokładnie kategorie: "Modyfikacje MyBB 1.4.x" oraz "Modyfikacje MyBB 1.4.x". Tam na pewno użytkownicy prosili o tłumaczenie pluginów;).



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości