Hosting/domeny Hostingi - opinie, uwagi, dyskusje

Założony przez  DamYan.

[Obrazek: 038be9b8a2aa04db.png]
Cytat:Mówi się o tym, że chytrości i sprytu nabyli Poznaniacy właśnie po to, by móc działać przeciwko zaborcy. No właśnie, ale przyjrzyjmy się bliżej zespołowi cech typowego Poznaniaka. Po pierwsze jest to wspomniana chytrość. Cecha niezbyt przyjemna.

http://poznaniacy.eu/cala-prawda-o-poznaniakach/
W obecnych czasach wszystkie hostingi mają bardzo wyrównane usługi oddzielając oczywiście od peletonu TOP trójkę home nazwa ovh itp... dla mnie obecnie liczy się po 1. tylko cena po 2. jakość i szybkość supportu 3. oraz co najważniejsze ilość awarii na 1 rok. To w gruncie rzeczy pozwala w trzech szybkich krokach wybrać dla siebie w miarę pod siebie usługę. A i najważniejsze bym zapomniał: możliwość zmiany pakietu na wyższy przez przenoszenia stron czy transferów - bo jak urośnie projekt internetowy to warto wcześniej w serwerowni się o to zapytać. U nas w firmie hostujemy wszystko pod www.Webd.pl przez kilka lat wygląda wszystko elegancko.
Hej, zapraszamy na https://panel.csdc.pl/store oraz oczywiście - https://1free.eu
https://1free.eu - darmowy hosting WWW
https://csdc.pl - Cloud Hosting in Poland 
Mała wrzutka ode mnie. Od dawna używam mydevil.net i mówiąc szczerze jestem mega zadowolony. Support bardzo dobry, odkąd korzystam ani razu nie padły usługi.

Zostawię refa (o ile można): http://www.mydevil.net/pp/9U6X4C136M
Programista PHP, JavaScript
https://mateuszdudek.pl

Serwery Minecraft - sprawdź listę :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości