Który CMS wybrać?

CMS  Założony przez  danielpl.

Tak wszyscy, nie lubię tutaj Joomli, a jest ona świetna prowadzę na niej serwis od 3 miesięcy - www.swiatwyscigow.pl, a do tego bodajże od 2000 roku na początku na Mambo, później na Joomli istnieje www.f1ultra.pl ;). Jest to jeden z najlepszych CMS'ów, a obsługa jest banalna, tylko trzeba myśleć co się robi.
Dokładnie, wszystko jest dla ludzi. Joomla jest b. bezpieczna. Na inne CMS można znaleźć mnóstwo exploitów, na joomle ostatni był w listopadzie;> luka polegała na zresetowaniu hasła adminowi (chyba przez formularz przypomnienia hasla).
Jest dużo dodatków, więc można sobie połatać stronę ;). A do tego co trochę wychodza łatki, naprawiające kilka błędów o średniej wartości i tych o małej.
Witam,
Prowadzę forum o grze(Tibia), jednak celem serwisu było forum + portal, zintegrowany z forum. Jak? Po prostu - jedna rejestracja, jedno logowanie, ostatnie wątki na forum lub posty(to nie problem) i kilka innych "bzdet". No ale jednak na własny portal zabrakło doświadczenie itp. A nikt za darmo tego nie zrobi(no, chyba, że ktoś się chętny znajdzie i pomoże?), dlatego potrzebuję CMSa tylko nie wiem który wybrać. Co proponujecie?
WordPress chodzi z mybb więc proponuje go wykorzystać :D
Ja proponuje Joomla- Portal MyBB- Forum
Ja polecam obydwa rozwiązania, ale jedno bardziej, a mianowicie WP.
A jaki sprawdzi się w niewielkim sklepie na max 1000 produktów?
(23.06.2022, 06:33)karry napisał(a): A jaki sprawdzi się w niewielkim sklepie na max 1000 produktów?
WooCommerce?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Ja mam na WOO i shopify, oba mają plusy i minusy. Jak ktoś nie zna się na tworzeniu stron to polecam jednak shopify.

Dobre opinie mają również presta oraz magento. Najlepiej jest samodzielnie poczytać sobie zalety oraz wady każdego z tych rozwiązań. Ewentualnie skontaktować sie z firmą, która postawi nam sklep. Szczególnie jeśli nie mamy dużego doświadczenia w tematyce:
https://smartbees.pl/

Od siebie polecam kontakt z nimi. Firma ma duże doświadczenie.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości