Propozycje zmian MyBBoard.pl

Założony przez DamYan.

W odniesieniu do tego wątku:
https://webboard.pl/thread-72998.html

...może warto byłoby zaostrzyć wymagania co do prezentacji własnego forum ze względu na czas istnienia forum oraz posiadanie domeny globalnej/krajowej/funkcjonalnej/regionalnej?
Nie, różne rzeczy się zdarzają, a jeszcze takie weryfikowanie każdego serwisu.. Wymogi zabiłyby chętnych, nas zabiłaby "papierologia".
Może dodać pola do informacji w poradnikach, które można edytować, np. wersja MyBB, jakieś pole na własne info - np. wersja FontAwesome użyta w poradniku czy coś takiego? Fajna sprawa IMO :)
Moja oferta - pomoc (prywatna) przy tworzeniu i edycji forum MyBB.


Nieoficjalny serwer discord Webboard - szybka i bezpośrednia pomoc: https://discord.gg/Y8Yd3dG
Kilka ostatnich zmian na forum:


1. Z regulaminu zostaje usunięty punkt związany z nienaliczaniem postów i wątków w dziale Hydepark. Od teraz będą one normalnie wliczane tak jak treści z innych działów - oczywiście wcześniejsze posty i wątki również są doliczone do profilów:

Cytat:6. Posty napisane w dziale "Hyde Park" nie są wliczane do licznika postów użytkownika.2. Z regulaminu zostaje usunięty punkt mówiący o wymogu stosowania wewnętrznych załączników na forum. Od teraz użytkownicy mogą także stosować np. linki do obrazków w zewnętrznych serwisach hostujących obrazki:

Cytat:8. W przypadku działów wsparcia technicznego użytkownik powinien korzystać z systemu załączników zamiast zewnętrznych serwisów do umieszczenia w poście zrzutu ekranu. Tematy i posty z samymi zrzutami tego typu będą moderowane i usuwane ponieważ nie gwarantują utrzymania oryginalnej treści (serwisy tego typu często usuwają obrazki po określonym czasie) uniemożliwiając rozwiązywanie problemów.


3. Najpierw zniknął ze strony głównej, a teraz został całkowicie usunięty shoutbox/chat - treści na nim wypisywane były niezbyt wysokiego poziomu, poza tym, jako funkcjonalność nieco ukryta, kompletnie się nie sprawdził. Zdecydowaliśmy się wiec na jego definitywnie usunięcie. Zamiast tego zapraszamy do pisania postów w specjalnym, przypiętym temacie "Pogaduchy i pogaduszki" w dziale Hydepark. Co prawda cały ten dział jest "offtopowy", ale ten jeden wątek ma być czymś w rodzaju agregatora luźnych pogaduch gdzie temat może się zmieniać z każdym postem ;)

https://webboard.pl/thread-73775.html


4. W związku z powyższym, z panelu bocznego na stronie głównej zniknął widget informujący o najczęściej piszących na czacie. Zamiast tego dostępny jest panel wyświetlający informacje o ostatnich postach.


5. Usunięty został cały moduł newsów (to już jakiś czas temu) z racji tego, iż nie do końca spełniał swoje zadanie a wszelkie nowości i tak są dostępne na forum w formie tematów i postów.


To nie wszystkie zmiany powiedzmy to organizacyjne, niebawem zajdzie kilka kolejnych. Mamy nadzieję, że dzięki nim korzystanie z forum będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze ;)
Proponuję usunąć podstronę czatu (shoutbox.php): /usr/home/lukasamd2/domains/mybboard.pl/public_html/inc/languages/polish/dvz_shoutbox.lang.php does not exist
Moja oferta - pomoc (prywatna) przy tworzeniu i edycji forum MyBB.


Nieoficjalny serwer discord Webboard - szybka i bezpośrednia pomoc: https://discord.gg/Y8Yd3dG
https://scr.hu/B18oA4 Jak się coś usuwa to proponuje wszystko usunąć
Prawo to tylko formalność.
Poprawione.
Ja proponuję zmienić kursor po najechaniu w napis "kontakt" na np. cursor: pointer. To tylko taka drobna zmiana stylistyczna :)
[Obrazek: unknown.png?width=441&height=248]
Hej, proponuję umożliwić dodawanie wątków z pluginami w tym dziale bez wymagania dodania własnego pliku pluginu, ponieważ nie każdy aktualizuje te pliki uploadowane ręcznie na MyBBoard wg tych, które wysyłają autorzy pluginów na MyBB.com
Moja oferta - pomoc (prywatna) przy tworzeniu i edycji forum MyBB.


Nieoficjalny serwer discord Webboard - szybka i bezpośrednia pomoc: https://discord.gg/Y8Yd3dG
@Fyeem To bardzo dobry pomysł. Zajmiemy się tym niedługo :)
Proponuję przywrócić shoutbox do luźnych rozmów. Aktualny dział z pogaduszkami moim zdaniem nie odnosi zamierzonego efektu (to nie to samo).
(09.08.2018, 20:07)Qwizi napisał(a): Proponuję przywrócić shoutbox do luźnych rozmów. Aktualny dział z pogaduszkami moim zdaniem nie odnosi zamierzonego efektu (to nie to samo).
Mówisz i masz! :D

Może czat powróciłby również do podstrony shoutbox.php?
Moja oferta - pomoc (prywatna) przy tworzeniu i edycji forum MyBB.


Nieoficjalny serwer discord Webboard - szybka i bezpośrednia pomoc: https://discord.gg/Y8Yd3dGUżytkownicy przeglądający ten wątek: