www.kylos.pl

Założony przez  DamYan.

Kylos.pl


Hosting oferuje:
- Domeny
- Hosting wirtualny
- Hosting reseller
- Serwery VPS KVM
- Serwery Cloud
- Serwery dedykowane
- Certyfikaty SSL


Kody rabatowe dla użytkowników MyBB PL
Cytat:Kod rabatowy -25% dla hostingu wirtualnego:
elh0st.bboard


Szczegóły:
http://kylos.pl/
Korzystam z usług Kylos'a od grudnia 2010 roku i mogę go zdecydowanie polecić, ponieważ to szybki i bezawaryjny hosting, który nigdy mnie nie zawiódł, a prędkość pobierania z kylosa poprzez ftp wynosi około 50Mbps - 100Mbps / sekundę przy Moim łączu 100mbit ^^.
Dostęp do serwera kylosa wynosi ode mnie np. zaledwie 7ms, a generowanie skryptu mybb 1.8 alfa to zaledwie 12ms co mało który hosting może się pochwalić.
[Obrazek: lxbx.jpg]
[Obrazek: e68p.jpg]
Witam!
A czemu nie mogę zobaczyć kodu? Kod promocyjny znajduje się pod adresem:
@Up: Przeczytaj dokładnie co tutaj zostało napisane: https://webboard.pl/thread-6278.html szczególnie to czerwoną czcionką.
(17.09.2013, 16:09)Matslom napisał(a): @Up: Przeczytaj dokładnie co tutaj zostało napisane: https://webboard.pl/thread-6278.html szczególnie to czerwoną czcionką.

No tak teraz to jasne jest. Ale tej informacji nie było w głównym poście.
Ale mimo to jest ciekawa ze względu na przejrzystość w tym hostingu.
Rozważam przejście, gdyż mój obecny nie jest tak konkurencyjny.
Cześć ;)

Chcemy przekazać Wam informację, że dostęp przez SSH został już wdrożony i jest dostępny na kontach hostingowych GOLD i PLATINUM.

Zapraszamy ;)

Zespół Kylos
[Obrazek: BigBillboardMain.png]
Uwaga!

Kylos Data Center z okazji 10-tych urodzin oferuje atrakcyjne promocje.
Wszystkie serwery (Hosting www, VPS, Serwer Dedykowany) tylko w cenie 10 zł.
Szczegółowe informacje na stronie Kylos'a 10 Urodziny Kylos
Skorzystałem z niedawnej promocji konta za 10zł i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Hosting działa bardzo szybko, stabilnie. Cieszy też wybór wersji PHP (5.3. 5.4, 5.5) wraz z możliwością wyboru poszczególnych modułów. Także sam serwer da się nieco dokonfigurować przez htaccess, np. włączyć kompresję gzip (nie w każdym to działa). Support? W poniedziałek, w święto zadawałem pytanie. Odpowiedź przyszła po 10 minutach.
Póki co złego słowa powiedzieć nie mogę.
Za niedługo będą wdrażać MySQL 5.5
Dodatkowo możemy włączyć moduły memcache,xcache itp + PHP 5.5 i strona na prawdę szybko się wczytuje.
Może zależy od serwera, ale na tym, na którym ja jestem już jest MySQL 5.5.34.
A te moduły to faktycznie świetna sprawa. Siedzę na 5.4 + eA i jest kosmicznie szybko.
(08.01.2014, 13:07)lukasamd napisał(a): Może zależy od serwera, ale na tym, na którym ja jestem już jest MySQL 5.5.34.
A te moduły to faktycznie świetna sprawa. Siedzę na 5.4 + eA i jest kosmicznie szybko.
Na moim serwerze jeszcze nie było update oprogramowania, więc mam starszą wersję MySQL.
Obecnie ustawiłem PHP na 5.5 + memcache różnica w timingach jest prawie niezauważalna, tylko rozmiar użytej pamięci na Twojej konfiguracji jest dwukrotnie mniejszy.
Strona generuje się na prawdę szybko. Z pingiem do kylosa 7ms osiągam generowanie strony w zaledwie 10-12ms więc wyobraź sobie, że jak poruszasz się po stronie, to tak jakbyś przełączał zakładki w przeglądarce xD
Ale www to nie wszystko. FTP na kylosie śmiga nawet do 100mbit/sekunde.
Odradzam:

Użytkownikom którzy mają zamiar utworzyć sieć serwerów odradzam ten hosting. W przypadku tego serwera hostingowego pobieranie danych odbywa sie na porcie :80. Gdy połączymy się na skrypcie na zewnetrzne IP na innym porcie niz 80 połączenie zostanie zablokowane przez firewall.

Dlatego nie działają poprawnie następujące aplikacje.

ServersBoard 2.0 BETA: Tabelę serwerów można przeboleć. Gdyż można stworzyć własną w szablonach.

Sourcebans, amxbans. Zainstalowanie na hostingu to żaden problem. Jednak później dodanie serwera jest niemożliwe. Gdyż port jest za wysoki. Niestety wydaje mi się że dla osób które myślą o forum dla serwera gry lub większej serwerowni jest to duży minus. Oczywiście można zainstalować sourcebans, amxbans na innym hostignu ale czy ma to sens, chyba dla osób które posiadają dwa hostingi.

Polecam:

Wszystkim osobą które nie myślą o stworzeniu sieci serwerów. Strona działa błyskawicznie. Panel do zarządzania hostingiem jest rewelacyjny. Kontakt z obsługą techniczną bardzo dobry. Odpowiadają bardzo szybko na każde zgłoszenie.

Użytkownik który chce stworzyć stronę i nie myśli o dodawaniu do niej sourcebans, amxbans, aplikacji które wymagają nasłuchu na wysokim porcie będzie zadowolony w 100%.

Chciałem zamieścić informacje powyżej aby inni użytkownicy nie byli później zdziwieni dlaczego nie mogą dodać serwera do amxbans. Dlaczego nie działa im ich własny status serwera itp.

Oczywiście sam hosting może narzucił to ograniczenie dla naszego bezpieczeństwa tego nie wiem, niestety dopiero zapoznaję się z pewnymi informacjami.
Od dłuższego czasu korzystam z usług tej firmy - na początku hosting, następnie vps, a teraz serwer dedykowany (amd gold). Poziom obsługi klienta jest naprawdę niespotykany - mam czasem kilka spraw i zawsze szybko i fachowo otrzymuję potrzebną pomoc. Przez ostanie pół roku nie zauwazyłem nawet jednej przerwy w dostawie. Jak najbardziej zgadzam się z tym co napisał kolega powyżej, strony działają naprawdę extremalnie szybko. Polecam z czystym sumieniem.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości