Lepszy support

Założony przez  JarekMk.

Cześć,

Jeśli już świadczycie support skryptu w naszym kraju to może poprawilibyście trochę? :)

Np. Niemcy jak mają fajnie http://www.mybboard.de/

Dlaczego tutaj nie ma strony głównej tylko zamiast tego samo forum? Co to za support tylko z forum? :)

Zróbcie stronę główną wraz z możliwością pobrania spolszczonego już skryptu, najważniejsze tematy odnośnie aktualizacji na stronie, jakieś poradniki jak co instalować.

Przydał by się także skrypt do tłumaczenia dodatków online. Po co szukać ludzi skoro mogą się znaleźć sami?
(05.12.2008, 10:21)JarekMk napisał(a): Jeśli już świadczycie support skryptu w naszym kraju to może poprawilibyście trochę? :)

Np. Niemcy jak mają fajnie http://www.mybboard.de/

Niemiecki support istnieje prawie od początku istnienia MyBB. Nasz istnieje rok, bez dotacji, bez wsparcia ze strony użytkowników. Więc dlaczego miałoby być fajniej, skoro jest podejście roszczeniowe praktycznie do wszystkiego?
Zmiany w Supporcie to proces. Przy takich mocach przerobowych - dłuższy proces.

(05.12.2008, 10:21)JarekMk napisał(a): Dlaczego tutaj nie ma strony głównej tylko zamiast tego samo forum? Co to za support tylko z forum? :)

Bo w pierwszej kolejności jesteśmy nastawieni na pomoc, a nie na bajery. Portal pojawi się z czasem, to wymaga pracy, do której nie ma rąk.

(05.12.2008, 10:21)JarekMk napisał(a): Zróbcie stronę główną wraz z możliwością pobrania spolszczonego już skryptu, najważniejsze tematy odnośnie aktualizacji na stronie, jakieś poradniki jak co instalować.

Przydał by się także skrypt do tłumaczenia dodatków online. Po co szukać ludzi skoro mogą się znaleźć sami?

Proszę bardzo, napisz dla nas taki skrypt - "Zróbcie". Chcesz mieć lepszy support - włącz się w jego tworzenie. Zrób.
Jakie dotacje? Ja też prowadzę swoje strony bez jakichkolwiek zbiórek czy coś, jeśli ktoś będzie chciał wpłacić jakąś kwotę - super ale nie wymagam. Wystarcza chęci i trochę zapału. :)

Pomocy? A bardzo chętnie pomogę - dlaczego nie. Mogę podjęć się stworzenia strony głównej.
Czy Ty myślisz, że serwer i domena utrzymuje samych siebie, że rosną na drzewach i są za darmo? Tak? Gratuluję podejścia.
LOOOL - skoro się podejmuje czegoś takiego to liczy się z kosztami...
Jeśli myślisz że ludzie utrzymają wszystko za Ciebie to jesteś głupcem...
(05.12.2008, 15:50)JarekMk napisał(a): LOOOL - skoro się podejmuje czegoś takiego to liczy się z kosztami...
Jeśli myślisz że ludzie utrzymają wszystko za Ciebie to jesteś głupcem...

Zacznijmy od tego po co napisałeś ten wątek: chcesz lepszy support, bo uważasz, że nasz jest gorszy niż pozostałe takie, jak np. niemiecki.
Co do pieniędzy - nikt tu nie płacze, że musi coś utrzymywać, czego się podjął. Też nie wymagamy, ale oczekujemy wsparcia. Jak na razie support utrzymuje się tylko dzięki życzliwości kilku osób, które nie wszystko przeliczają na pieniądze.

Support, to support. Naszym celem jest pomagać na tyle na ile jesteśmy w stanie pomóc, robiąc to w ojczystym języku.

Bajery w stylu portale i inne czasem niepotrzebne dodatki nie świadczą o jakości pomocy, jakiej się świadczy na tego typu serwisach. Postawiliśmy na jakość. Pomagamy, oczywiście wg zasad, które ustaliliśmy i to jest najważniejsze. Dorabianie do tego otoczki, graficzek, pizdygałek jest fajne, ale JEST DODATKIEM.
A ja mam wrażenie, że Jarkowi trudno dogodzić.. Jakby supportu nie było, to by miał pretensje że go nie ma.. Natomiast jak istnieje, to nie ma "bajerów". A support nie tworzą bajery, czy inne takie, tylko ludzie którzy są w stanie Ci pomóc... Więc jak coś, to chociaż nie narzekaj...
@JarekMk - musisz sobie zdać sprawę, że dbanie o userów i pomaganie im najczęściej zżera znacznie więcej czasu niż zabawa skryptami czy modyfikowanie ich.

Nie wiem jak dla innych, ale ja wolę czegoś u siebie na stronie nie zmieniać (skrypt) a za to pomagać w tym czasie użytkownikom w potrzebie. Można wybierać fajerwerki <-> userzy ale IMO wybór jest oczywisty.
chcecie mogę Wam spróbować napisac skrypt na portalzintegrowany z mybb podobny do tego z mybboard.net ale to trochę czasu moze mi zająć
Pytanie tylko - po co? Forum spokojnie wystarczy na support. Kilka dodatków by się przydało, ot choćby download. No ale to da się zrobić na samym mybb przecież :P
nom z tym masz racje download wystarczy
Serwer i domena w dzisiejszych czasach to pikuś przecież. Tym bardziej jeśli kilka osób na to się zrzuca.

Forum supportu mybb starcza do tej pory. I tak stosunkowo mały ruch jest tutaj, więc po co robić coś więcej, niż jest potrzebne... .
mały ruch bo dzieci neo nie wiedzą zę przemo obciąza serwer na maxa
To, że ktoś tworzy forum na Przemo nie jest od razu dzieckiem neo.
Osoba, która nie zdaję sobie sprawę z tego, że przemo obciąża serwer i potem ma wąty do serwera/administratora jest dzieckiem neo.

Przemo coś nie rozwija swojego skrypt, ciekawe, czy ma zamiar. Jak nie to może to być dobra szansa dla MyBB aby zwiększyć swoją popularność. Wtedy też przyjdzie potrzeba lepszego supportu i nowych pomysłów.
Akcja -> reakcja.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości