Redaktorzy na MyBB PL - rekrutacja

Założony przez  DamYan.

Zobacz w Portalu - Redaktorzy na MyBB PL - rekrutacja
To kolejny krok milowy w rozwoju naszego serwisu. Przedstawiamy Wam nową rangę, która dziś debiutuje na łamach MyBB PL - REDAKTOR, oznaczoną na forum blachą:

[Obrazek: team-redaktor.gif]

Zadaniem Redaktora będzie śledzenie newsów dotyczących rozwoju MyBB, społeczności, zarówno w Polsce, jak i u źródła, czyli prosto z MyBB.com oraz informowanie naszych Użytkowników na łamach Portalu, Forum MyBB PL oraz w serwisach społecznościowych o nowościach.

Redaktorzy będą też odpowiedzialni za dodawanie, edytowanie i korektę wpisów do Wiki MyBB PL, która zostanie przeniesiona na Portal MyBB PL (aktualnie dodawanie wpisów zostało zablokowane do zakończenia naboru Redaktorów). Będą również blisko Ekipy MyBB PL, aby wiedzieć, co dzieje się "na zapleczu" i móc oznajmiać społeczności same dobre newsy :)

Jeśli zatem czujesz się na siłach, aby wstąpić w szeregi Redaktorów i zasilić grono Ekipy serwisu MyBB PL, wesprzeć rozwój skryptu w Polsce, a znasz przynajmniej w stopniu podstawowym MyBB, posługujesz się poprawną polszczyzną, natomiast język angielski nie sprawia Ci większych problemów - złóż aplikację już dziś.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy na Forum MyBB PL napisali co najmniej 25 wartościowych postów (poniżej tej liczby formularz aplikacji nie jest dostępny).

Pełny zakres obowiązków i przywilejów Redaktorów znajduje się TUTAJ, dlatego zanim wypełnisz aplikację - zastanów się dobrze, czy nadajesz się na to stanowisko. Interesuje nas współpraca długofalowa, więc prosimy o przemyślane decyzje.
Ciekawie. Nie spodziewałem się tego :P
Jednak na redaktora nie mam zbytnich umiejętności, życzę powodzenia innym składającym podania.
Ps. W newsie w portalu jest błąd - odnośnik do złożenia aplikacji jest przekreślony.
DamYan napisał 04.05.2012, 18:58:
Wyczyść cache, już nie powinno być problemu :) Dzięki za zgłoszenie.
Ranga Redaktor to świetne posunięcie. Szczególnie w stronę użytkowników MyBB PL mających problem z językiem angielskim, a chcących być na bieżąco. :)

Jestem ciekaw, jak Wiki będzie wyglądać na Portalu MyBB PL. Mam cichą nadzieje, że Redaktorzy poprawią jakość artykułów, bo z nią jest różnie. :P
Witam serdecznie,

Dziękuje za wysłanie emaila, dzięki nie mu zerknąłem tutaj i zaciekawiła mnie oferta Redaktora na tym Portalu. Czy jest możliwość wysłania 'kandydatury' na emaila?.

Ponieważ nie posiadam takiej liczby postów, także nie mogę skorzystać z aplikacji, są jakieś szanse?

Dzięki za informacje
Pozdrawiam siara
Nie ma takiej możliwości. Albo spełniasz reguły, albo nie aplikuj. W końcu po coś one są, nie? Jakbyś mógł ty, to dlaczego nie inni? Jeśli inni też, to tej reguły by nie było, a że jest nie możesz ani ty, ani nikt inny nie spełniający tych reguł.
W takim razie napisz te 24 posty jeszcze, to nie jest dużo, tym bardziej jak się znasz na MyBB i chcesz pomagać innym. :)

Edit:
Sammael, wyprzedziłeś mnie. :(
Panowie, spokojnie :) Oczywiście jest możliwość aplikowania, ale po spełnieniu niezbyt wygórowanych wymogów. Jeśli ktoś ma być Redaktorem, to jednak mimo wszystko oczekujemy od niego znajomości tematu MyBB i wszystkiego, co za tym idzie, czyli obracania się przynajmniej w stopniu podstawowym w społeczności.

Dlatego siara, zacznij aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności, a próg postowy nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Nie próbuj jednak pisać postów "bez sensu", bo to Cie dyskwalifikuje na starcie.
Rozumiem o co chodzi, wiem o co chodzi. Są pewne zasady, które administratorzy piszą i chcą aby były przestrzegane. Lecz kto pyta - nie błądzi. Dziękuje, za informacje.

DamYan mam taką prośbę, możesz przeczytać emaila ponieważ nie mogę wysłać wiadomości prywatnej, a mam prywatne pytanie.

Dzięki,
Pozdrawiam siara
By się przydało zamieścić ten formularz także tutaj: https://webboard.pl/rekrutacja-do-mybb-pl/


btw. coraz więcej osób przez tą rangę zaczęło udawać ważniaków ;p
Ciekawie, ciekawie. Jedyną rzeczą, która mnie intryguje jest wymóg 25 postów. W temacie Prawa i obowiązki członka ekipy MyBB PL jest wyraźnie napisane, że można zostać redaktorem niezależnie od ilości napisanych postów, a tutaj w temacie mamy paradoks - nie można zgłosić kandydatury, jeśli się nie ma napisanych 25 postów. Redaktor to osoba, która posługuje się prawidłowo językiem, potrafi przetłumaczyć news, napisać dobry artykuł na forum czy bloga. W moim uznaniu tutaj nie posty mają znaczenie, a same umiejętności.
Na czymś trzeba się bazować. Gdy użytkownik napisze X postów wiadomo już o nim co nieco...
W wypadku redaktorów, bazuje się raczej na doświadczeniu, jakie posiadają, a nie na liczniku postów.
Ich doświadczenie będzie widać w pisowni tych postów. Nie chodzi o samą liczbę, a o treść tej liczby ;)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości