Awaria łącz w DC Hetzner

Założony przez  DamYan.

Wystąpiła poważna awaria łącz w DC Hetzner, w którym stacjonuje nasz serwer. W związku z tym, nasz serwis dużo wolniej się wczytuje, co może powodować problemy w użytkowaniu.

Wg prognoz MyBB PL powinno odzyskać pełną szybkość działania w godzinach nocnych. Przepraszamy Was za niedogodności.

Więcej szczegółów pod adresem: http://www.hetzner-status.de/en.html
Dziwiłem się właśnie czy to mój internet czy coś u Was. Jak na razie wszystko chodzi sprawnie, chociaż czasem zwalnia ;).
Aż to chamy! Nie mam jak spamować! Ale dobrze przynajmniej że znam przyczynę, cały czas się dziwiłem czy ja coś rozwaliłem, czy ja. Ale to jednak wy! (tzn. hetzner)
Z TPSA u mnie jest wszystko ok, również do innych serwerów w Hetznerze, niemniej sporo osób skarżyło się na wolne działanie.
Również nie zauważyłam by mi serwis jakoś leniwie chodził. Może na początku trochę dłużej się wgrywało, ale teraz jest OK [mam blueconnecta].
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Mi znacznie zwolniło moje forum, które mam w linuxpl, a linuxpl jest chyba właśnie w DC Hetzner. Z tego co mi powiedzieli, to, że światłowody im padły w serwerowni. Ale na drugi dzień już było wszystko w należytym porządku. Tak jak mówili, że uporają się z tym w godzinach nocnych.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości