Webboard

Pełna wersja: Edycja member.lang.php
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kilka szczegółów o moim forum:
wersja skryptu MyBB:1.4.11
wersja bazy MySQL, Postgre:5.1.41
wersja używanego PHP:
adres forum:
firma hostingowa:linuxpl.com
spis wtyczek:modnotice
opis problemu:

Witam. Kiedy próbuję zedytować plik member.lang.php to oznacza to jednocześnie brak możliwości logowania i wylogowania. Chciałbym zedytować go, a konkretnie "angremeents", czyli te "kilka" podpunktów regulaminu, tak aby można było się bez problemu logować i wylogowywać. Proszę o pomoc
Nie chodziło mi o brak polskich ogonków a jedynie o to, że po podmianie choćby jednego znaczka "logowanie oraz wylogowywanie" jest niemożliwe.[Obrazek: t77jkmolqpf4ormxuv2.jpg]
Podaj adres forum (czy jest ono na subdomenie) bo ja kiedyś miałem podobny problem i pomogła zmiana cookies z .forum.adres.pl na .adres.pl.
(02.02.2010, 15:48)luku napisał(a): [ -> ]Nie chodziło mi o brak polskich ogonków a jedynie o to, że po podmianie choćby jednego znaczka "logowanie oraz wylogowywanie" jest niemożliwe.

Co nie zmienia faktu, że po wykonaniu czynności opisanych pod podanym przeze mnie linkiem, Twój problem najprawdopodobniej zniknie.