Webboard

Pełna wersja: Kolorowe nicki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Adres forum:
giniemyzhonorem.pl


Wersja silnika:
1.8.33


Opis problemu:
Szukam rozwiązania, aby nick na stronie głównej, tudzież przy temacie/poście był kolorowy. Obecnie wyświetla się standardowa czcionka, mimo że użytkownik jest w danej grupie, która ma swój :styl".
Ściągnąłem plugin styleUsername, ale po wgraniu go na FTP ACP mi wariuje, nie widzi żadnych pluginów wgranych na serwer.
Ma ktoś może rozwiązanie?
działa to, ale tylko pod względem Shoutboxa, a mi bardziej zależy na kwestii na stronie głównej:
pisałem w pierwszy poście, że po wgraniu tego pluginu na serwer, ACP mi wariuje, nie wyświetla zainstalowanych pluginów, więc musiałem go s\usunąć z folderu "plugins", bo nie wyświetlała mi się w ACP lista obecnie wgranych pluginów, dlatego szukam rozwiązania :/
W takim razie coś źle robisz. 

Lokalnie postawione MyBB na najnowszej wersji, wszystko działa.
webboard.pl/#comment-574901
Jakiej wersji PHP używasz? Plugin nie jest dostosowany do PHP w wersji 8, zmień wersję PHP na 7.4
dobra, problem rozwiązany. Chodziło o wersje PHP, te pluginy nie obsługują najnowszych wersji php, wystarczyło zmienić PHP na 7.4 i działa prawidłowo