Webboard

Pełna wersja: Czy można zmienić szerokość działów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Adres forum:
strefabuntu.pl

Wersja silnika:
MyBB 1.8.29

Opis problemu:
Witam, mam pytanie, czy można zmienić szerokość działów? Gdy dodaje obrazek html do opisu działu, to szablon sie psuje.

[Obrazek: 6uzmESJ.png]

Tak dokładnie to przesuwają sie napisy "Posty" i ostatni post

Normalnie jest tak:

[Obrazek: fygPXje.png]

Czy można coś z tym zrobić?
Próbowałam też zmienić szerokość obrazka na mniejszą, co prawda działa ale obrazek wtedy wygląda fatalnie
Nie do końca wiem, co masz na myśli, że szablon się psuje w przypadku dodania obrazka do opisu działu. Działy w szablonie są zbudowane w oparciu o flexboxa, elementy, o których piszesz są zawsze wyśrodkowane w pionie. Być może wydaje Ci się tylko, że coś się układa krzywo, ale z tego co zaobserwowałem, jest tak, jak powinno być.
Kwestie odległości w poziomie licznika postów od działu zależą od szerokości ekranu, na którym przeglądasz forum. W tym przypadku można zwiększyć część działów i zmniejszyć szerokość sidebaru. Wtedy ten licznik przesunie się trochę w prawo.
Zamiast zwiększać szerokość działów, zrób aby obrazek dopasowywał się do szerokości.

W Invision Community jest to zrobione tak jak niżej. Dodaj sobie ten kod do arkusza CSS a później w kodzie obrazka użyj atrybutu class. Możesz później stosować tę klasę dla innych obrazków.


Kod:
.ipsImage {
    max-width: 100%;
    height: auto;
}