Webboard

Pełna wersja: Kolor czcionki dla zamkniętego tematu oraz przypiętego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Adres forum:
demolka.net

Wersja silnika:
1.8.24

Opis problemu:
Czy ktoś wie jak zrobić oddzielny kolor czcionki w CSS dla nazwy tematu który jest zamknięty oraz oddzielny dla tematu przypiętego?
podaj link do jakiegoś zamkniętego tematu na Twoim forum

Co do tytułu to chodzi ci o tytuł w widoku forum czy w widoku tematu?
https://demolka.net/forum-99.html

Chodzi mi o to:
Pierwsze zdjęcia przedstawia jak jest aktualnie
[attachment=15078]

Drugie zdjęcie przedstawia efekt pożądany przeze mnie. Mianowicie chodzi o to, by tematy zamknięte z automatu miały inny kolor czcionki, tak jak jest na załączonym obrazku poniżej.
[attachment=15079]
Niestety samym CSS nie da się osiągnąć takiego efektu, przynajmniej w tym szablonie. Łatwiej by było gdyby do zamkniętego tematu dodać swoją klasę tak aby można było się na czymś oprzeć.
(19.11.2021, 15:45)Pecetowicz napisał(a): [ -> ]Łatwiej by było gdyby do zamkniętego tematu dodać swoją klasę tak aby można było się na czymś oprzeć.

Próbowałem wstawić w Moderator Tools narzędzie służące do zamykania tematów i w polu:
Kod:
New subject? *
{subject} represents the original subject. {username} represents the moderator's username.

Wstawiłem:
Kod:
<span class="thread_lock">{subject}</span>

CSS:
Kod:
.thread_lock {
color: #44525c;
}

Lecz nie ma to żadnego efektu, wstawia kod do nazwy tematu, zamiast zmienić kolor. Jest jakiś plugin, który umożliwia używanie koloru HTML w nazwie tematu?
Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem coś takiego: {$folder} Wrzuciłem to przed: {$thread['subject']} forumdisplay_thread i dodało mi przed nazwą zamkniętego tematu: dot_closefolder więc dodałem <span class> do {$folder} a dokładnie:
Kod:
<span>{$prefix} {$thread['threadprefix']}<span class="{$inline_edit_class} {$new_class}" id="tid_{$inline_edit_tid}"><a href="{$thread['threadlink']}"><span class="{$folder}">{$thread['subject']}</a></span>{$thread['multipage']}</span> &nbsp;{$attachment_count}&nbsp;{$gotounread}

w CSS:
Kod:
.dot_closefolder {
 color: #485059;
}

I Voila:
[attachment=15082]