Webboard

Pełna wersja: Dodanie tooltip do ikony font awesome w kontakcie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Adres forum:
GameSkill.pl

Wersja silnika:
Najnowsza

Opis problemu:
Witam. W kontakcie mam ikonkę z statusem i chciałbym dodać do niego takie coś:
[Obrazek: qHC8Ow6.png]

W footer zamiast tego:

Kod:
const statusOnline = '<i class="fa fa-circle" style="color: green;"></i>';


próbowałem dodać takie coś:

Kod:
const statusOnline = '<i class="fa fa-circle" data-toggle="tooltip" title="" data-original-title="Online" style="color: green;"></i>';


ale niestety nie działa
a jak do indexu do kontaktu zamiast tego:

Kod:
<span id="wlascicielStatus"></span>

dodam takie coś:

Kod:
<span id="wlascicielStatus" data-toggle="tooltip" title="" data-original-title="Online"></span>

to wtedy działa, ale pokazuję cały czas Online.
Teraz w skrypcie wygląda to tak:
Kod:
const statusOnline = '<span class="cwa-statusOnline" data-toggle="tooltip" title="" data-original-title="Online"></span>';
Kod:
const statusOffline = '<span class="cwa-statusOffline" data-toggle="tooltip" title="" data-original-title="Offline"></span>';
a w indexie tak:
Kod:
<div class="cwa-status">
Kod:
<span id="wlascicielStatus"</span>
Ale nadal nic.
Byłby ktoś w stanie mi pomóc?
Pewnie masz na tooltipy jakiś skrypt js, który sprawdza DOM jednorazowo przy ładowaniu strony, a pomija to co jest ładowane później.

Spróbuj najpierw wykonać ten skrypt co go teraz wykonujesz do statusu, a dopiero później odpal tooltipy.
tzn?
Statusy działają, tylko tooltipy nie działają
Zacznij wykonywać skrypt od tooltipów jak już wykona się status.

Skrypt znaleźć gdzie w js ładujesz tooltipy i przenieś to pod skrypt od statusów.
Przeniosłem skrypt od tooltipów pod skrypt od statusów i nic, nadal to samo, chyba ze jeszcze cos w kodzie od kontaktu mam zmienic.
Na jakim stylu to przeniosłeś? Jestem zalogowany na jakieś konto "test" i na nim dalej jest po staremu. Pod skryptem od statusów nie ma żadnego odpalania tooltipów.
sprawdź teraz
Przeniosłeś chyba sam bootstrap.

Miałem na myśli, abyś wyciągnął inicjalizację tooltipa z theme.js i odpalał to później.

Aby $('[data-toggle="tooltip"]').tooltip(); wykonywało się na samym końcu, po skrypcie online.
Hmm, nie za bardzo ogarniam. Mogę prosić jakąś bardziej szczegółową instrukcję?
To co podałem dodaj na samym dole strony, pod wszystkimi innymi skryptami.
Przeniosłem
Kod:
<script src="{$mybb->asset_url}/images/Shooted/theme.js"></script>
pod skrypt statusu i jest gitarka ;) dzięki