Webboard

Pełna wersja: Last Poster 3.0.1 - niepoprawne wyświetlanie informacji użytkownika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Adres forum:
www.fascykulacje.cba.pl

Adres pluginu:
https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=74

Wersja silnika:
1.8.18


Konto do testu:
login: webboard
hasło: test1234



Opis problemu:

Zainstalowałem  plugin Last Poster. Wszystko dziala jak należy oprócz wyświetlania informacji o użytkowniku po kliknięciu avatar'u oraz listy wiadomości. Zainstalowałem początkowo plugin w wersji 3.0.0, poźniej w wersji 3.0.1 jednak wygląd się nie zmienił. To wina stylu? Czy coś spaprałem przy instalacji? Nic nie zmieniałem w kodzie pluginu, a styl na forum to domyślny MyBB z kolorem Water


Tak wygląda podgląd użytkownika po kliknięciu w avatar na stronie pluginu:

[Obrazek: preview_51493_1464772127_35fcec22577cff2...0f798d.png]


A tak wygląda to u mnie (zupełnie inaczej, do tego nie podoba mi się transparentny background+nazwa użytkownika, są slabo widoczne:

[Obrazek: 4V6Y05P.png]

Dodatkowo w liście wiadomości standardowo avatar jest nad nickiem adresata:
[Obrazek: preview_51493_1464772006_6b53b5f544e4986...01f1cf.png]



Natomiast u mnie jest on z lewej strony, a nick znajduje się na górze i wszystko wygląda na "rozjechane" :

[Obrazek: 1IVDXtM.png]



EDIT: kwestia przezroczystości nazwy użytkownika już rozwiązałem zmieniłem opacity z 0.5 do 0.9 w pliku php. Jednak nadal pozostaje problem wyświetlania avataru i nicku w listach wiadomości
Nie sugeruj się wyglądem na danym ss, owa wtyczką była kodowana pod dany styl czyli na rożnych stylach może ona się inaczej wyświetlać, pozostaje ci ręczna edycja css