Webboard

Pełna wersja: Ogłoszenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Adres forum:
GameSkill.pl


Wersja silnika:
Najnowsza 


Opis problemu:
Wszystko jest widoczne na zdjęciu. To występuje przy próbie instalacji pluginu.
[attachment=14638]
Nadal nie działa, taki sam błąd jest przy instalacji Statystyki TOP
Napisz co dokładnie zrobiłeś i pokaż jak teraz wygląda błąd.
Gdy usuwam NULL to wyskakuje błąd, że GID nie może być bezwartościowy, a gdy usuwam cały gid z nullem to wyskakuje błąd i SID, a potem niby plugin można zainstalować ale nic nie dodaje praktycznie - oprócz tłumaczenia Legenda Rang i nic więcej. A powinno dać ogłoszenia, zdjęcie do Menu i tłumaczenia w liście menu i partnerzy w panelu bocznym. Tak samo w Statystykach jest, tylko że ich nie pokazuje i tak.

// Edit
Nie ma błędów gdy jest php 5.6 i działają pluginy. A i mam podobny błąd też z Shows Avatars ale nie ten sam. Także działą ogłoszenia na php 7.0.2.18(jakos tak) ale na CBA na tym free. Nie wiem co powoduje błąd u nas.
Nie masz usuwać null, a go zastąpić. Przeczytaj jeszcze raz, jeśli zamienisz wszędzie to któraś z opcji w końcu zadziała.

Ten stormmedia ma kiepską ofertę imho, ale nie wnikam już w to. Jak masz u nich hosting, to napisz do ich supportu o problemie, moze pomoga. Jak nie hostujesz tego na sharedzie, to w linku wyzej znajdziesz jak wylaczyc strict mode samemu. Ewentualnie probuj wszedzie zamienic te wartosci.
W notepad++ wziąłem zmieniłem wszystkie NULL na '' to pokazało, że nie może nie mieć wartości a jak dałem NULL bez '' to wywalało inne błędy. A forum jest na maszynie nie na hostingu, więc to nie chodzi o hosting.
(09.05.2019, 16:32)Shanke napisał(a): [ -> ]to wywalało inne błędy.
Inne błędy to jakie konkretnie błędy? Są to ważne informacje.

(09.05.2019, 16:32)Shanke napisał(a): [ -> ]A forum jest na maszynie nie na hostingu, więc to nie chodzi o hosting.
Forum wciąż hostujesz, z tym że nie na sharedzie. Na sharedzie byś musiał robić to pewnie przez support, na swojej maszynie robisz to samemu. W linku podanym przez Matsloma masz napisane jak to zrobić, na samej górze. Zamieniasz jedynie modes na
Zmień hosting.
A jak powiem, że zmiany w PMA nie są możliwe, bo przy zmianie u nas zmieni się na reszcie stron (około 400), to powiecie mi czy jest inna możliwość?
(10.05.2019, 15:41)Shanke napisał(a): [ -> ]zmiany w PMA nie są możliwe, bo przy zmianie u nas zmieni się na reszcie stron (około 400)
Masz 400 stron podpiętych pod jedną bazę? :o szacun!
(10.05.2019, 17:15)b360 napisał(a): [ -> ]
(10.05.2019, 15:41)Shanke napisał(a): [ -> ]zmiany w PMA nie są możliwe, bo przy zmianie u nas zmieni się na reszcie stron (około 400)
Masz 400 stron podpiętych pod jedną bazę? :o szacun!

Nie, nie ja. 400 stron jest na jednej maszynie (z tego co wiem) i zmiana na jednej stronie (chodzi mi tutaj o zabawy wersjami PHP i bazą danych jednej strony) to zmiana na wszystkich stronach - tak powiedział znajomy, który posiada tą maszynę.
(13.05.2019, 21:03)Veskat napisał(a): [ -> ]Mi działa ----> https://webboard.pl/thread-73170.html

Spróbuję się tym jeszcze raz pobawić.
Mimo robienia wszystkiego, co podaliście to nic nie zadziałało.

Podczas instalacji pluginu Top Stats wywala takie błędy:

Kod:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
[color=#000000][size=x-small][b]SQL Error:[/b]1366 - Incorrect integer value: 'NULL' for column `gameskill_forum`.`mybb_settinggroups`.`gid` at row 1[b]Query:[/b]INSERT INTO mybb_settinggroups (`gid`,`name`,`title`,`description`,`disporder`,`isdefault`) VALUES ('NULL','topStats','Statystyki Top','Ustawienia pluginu Statystyki TOP.',31,'0')[/size][/color]
Please contact the MyBB Group for technical support.


Podczas instalacji dodatków do stylu + plugin Ogłoszeń z Partnerami wywala takie błędy:

Kod:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
[color=#000000][size=x-small][b]SQL Error:[/b]1366 - Incorrect integer value: 'NULL' for column `gameskill_forum`.`mybb_settinggroups`.`gid` at row 1[b]Query:[/b]INSERT INTO mybb_settinggroups (`gid`,`name`,`title`,`description`,`disporder`,`isdefault`) VALUES ('NULL','szablonet2','szablonet','Pozwala skonfigurować najważniejsze dodatki do szablonu',31,'0')[/size][/color]
Please contact the MyBB Group for technical support.


Podczas instalacji pluginu Shows Avatar on Threalist an Forumlist wywala takie błędy:

Kod:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
[color=#000000][size=x-small][b]SQL Error:[/b]1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'rows FROM mybb_settinggroups' at line 1[b]Query:[/b]SELECT COUNT(*) as rows FROM mybb_settinggroups[/size][/color]
Please contact the MyBB Group for technical support.

Nic nie pomogło. Są jeszcze jakieś pomysły jak to naprawić oprócz zmiany hostingu/maszyny?
Stron: 1 2 3