Webboard

Pełna wersja: Błąd przy instalacji stylu MyBB 1.8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jak próbuję wgrać nowy styl na forum to wyskakuje mi taki błąd : "W stylu została znaleziona potencjalna luka bezpieczeństwa, więc nie został zaimportowany. Skontaktuj się z autorem stylu bądź ekipą MyBB w celu uzyskania pomocy." I przez to nie mogę wgrać stylu na forum. Potrzebuję bardzo szybkiej pomocy. Moje forum to

http://www.csfire.cba.pl/

(ten styl był już kiedyś na stronie[nawet dzisiaj], a teraz wyskakuje mi takie coś)
Co to za szablon? Może na starszą wersję MyBB?
Szablon to CsForce by Black Killer (czy jakoś tak)
Zaznacz "Ignoruj kompatybilność wersji".
Cały czas to robiłem :D

lecz styl jest na pewno pod tą wersję, bo jak wgrywałem wersję tego stylu nie edytowaną przeze mnie w HTMML'u to wszystko działa ;)
Ktoś pomoże?
(01.03.2018, 21:33)IgorSus napisał(a): [ -> ]Cały czas to robiłem :D

lecz styl jest na pewno pod tą wersję, bo jak wgrywałem wersję tego stylu nie edytowaną przeze mnie w HTMML'u to wszystko działa ;)
Edytowałes plik stylu przed wgraniem?
Podczas edycji musiałeś walnąć jakąś gafe. Mogłeś zrobić błąd w jakiejś zmiennej lub w tagach xml jeśli edytowałeś bezpośrednio plik. Użyj starej wersji stylu lub szukaj błędu. Właśnie dlatego stosuje się rozwiązania typu git, svn i wszelkie zmiany się oznacza. Jest łatwy wgląd w historię zmian i można łatwiej wyłapać co jest nie tak.
Sprawdzę :D
Błędu nie znalazłem, po prostu napisałem forum od początku...