Webboard

Pełna wersja: DVZ Shoutbox – miesiąc jest po angielsku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Adres forum:
http://testtesttast.cba.pl/


Wersja silnika: 
MyBB 1.8.12


Opis problemu:
Wgrałem pluning z Shoutbox (DVZ Shoutbox 2.3.2, DVZ-ShoutBox-Bot-master, 2.3 Polish) wszystko zainstalowałem wszystko jest spoko tylko tu jest po angielsku, jak to zmienił, gdzie to zmienić. [attachment=13084]
Myślę że powinno pomóc
https://webboard.pl/thread-59652.html
Oki do zamknięcia temat. :)
Ja mam jeszcze takie pytanie. Bo mam już zainstalowane "Multi language months names - Wielojęzyczne nazwy miesięcy" z ten stronki i jest ok.
Tylko na jednym forum  pokazuje w Shoutbox dobrze ale poniżej już źle. I jeszcze zmieniłem kolejność z Konfiguracji --> Formaty daty i czasu z "m-d-Y" na "d-m-Y"  i dalej nić. 

Co jest źle, może jakiś konflikt loginów czy coś bardziej zakatowanego?

[attachment=13102]
Shoutbox używa swoich ustawień, nie dziedziczy tych z forum.
Musiałbyś ręcznie edytować w konfiguracja : Ustawienia daty/czasu
Ok, to to czemu w jednym przypadku odwraca kolejność a drugim nie ? a jest to samo. Ta sama wersja  1.8.12 i ta sama skóra.  
"d-m-Y"
Pisałeś o zmianach w ustawieniach forum. Zmieniłeś także ustawienia shoutboxa? Wszędzie masz najnowszą wersję?
Tak, wszędzie jest to samo, tylko może jakoś inne plugin czy coś ?
Zamień m na M.
Zmieniam na małe (m) i duże (M) i nic się nie dzieje, co jest ?
Gdzie dokładnie zamieniłeś? W ustawieniach forum czy shoutboxa? Daj ss z tego i tego.
Konfiguracji --> Formaty daty i czasu z "d-MY" i "d-m-Y" i nić

Tak jak w jednym jak i w drugim. I w pierwszym jest wszystko OK, ale w drugim "0" reakcji, o co chodzi. ?

Nawet, jeśli Konfiguracji --> Formaty daty i czasu z "Y" i nić się nie zmienia.
A inne fora jak wstawia tylko "Y" to jest tylko "rok", co jest.  Może coś brakuje ??, może aktualizacje 1.8.14 ściągnąć. ?

[attachment=13108]
Możesz spróbować pobrać aktualizację. Nie pamiętam czy tam są jakieś zmiany w dacie w tych wersjach, ale spróbować nie zaszkodzi. Zawsze to nowsze forum.

Daj mi SS konfiguracji shoutboxa (cała strona) i dodaj w załączniku do pobrania pliki od shoutboxa (plugin prosto z twojego serwera).
:)

[attachment=13109][attachment=13110][attachment=13111][attachment=13112][attachment=13113]

Nawet jeśli "Konfiguracji --> Formaty daty i czasu z" nic nie wpisze to i jak się mieścić, dzień i rok pokazuje, jak to możliwe ?
Stron: 1 2