Webboard

Pełna wersja: Przycisku cytowanie selektywne.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Dodałem na forum plugin "Cytowanie selektywne". Chciałbym wstawić w to miejsce taki przycisk jak reszta. Czy to jest obrazek czy jakoś inaczej zrobione?

Pozdrawiam. [attachment=12881]
[attachment=12882]
https://webboard.pl/thread-45824.html
Kwestia ostylowania. Użyj powyższego linku (lub nawet i zdjęcia) i zobacz jaką klase masz dodać do przycisku. Na przyszłość: upewnij się, że goście mają do tego dostęp.
Nie bardzo potrafię się w tym połapać. Mógłbyś to wytłumaczyć jak nowicjuszowi. Podałem konto testowe.
Wyłączyłeś ten plugin? Jeśli tak, włącz go.
Nałożyłeś blokadę pisania dla konta testowego, więc nie widzimy przycisku do cytowania selektywnego.

Miałem na myśli to, że musisz dodać klasę button do przycisku, który chcesz ostylować (znaleźć go w html dzięki poradnikowi podanemu wyżej i dodać klasę).
Z tego co pamiętam, to w konfiguracja pluginu jest cała klasa buttona, którą można dowolnie modyfikować.
Już zmieniłem ustawienia konta.

"Styl CSS obrazka
Styl CSS dla obrazka szybkiego cytowania.

background-position: 0 -100px;
padding-left:16px;
text-indent: -9999px;"


O tym mowa? To, tak. Jest to w ustawieniach pluginu. Co tam powinno się znajdować?
Znajdź szablon fastQuote_button (najprawdopodobniej szablony globalne) będziesz miał tam:
<title="Cytowanie selektywne" class="postbit_fastquote"><span>CS</span></a>
(coś w podobnie)

i postbit_fastquote zmień na button
Mam. Dzięki wielkie. Udało mi się to zrobić przed Twoim wpisem :)

Dzięki.