Webboard

Pełna wersja: Banalny Problem z logo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam banalne pytanie z MyBB. Otóż to przeszukałem cały admin panel i nic nie znalazłem, w niektórych plikach w ftp również próbowałem dopisać / dodać aczkolwiek nic się nie udało. W jakim pliku bądź stronie ustawia się shout icon ? Czyli te logo strony po lewej 16x16. Heh tak banalne lecz trudne
Ok dzięki, ps. Co to za dziwny regulamin gdzie muszę podawać moje forum. Może nie życzę sobie na nich ludzi z tego forum co będą sprawdzać wszystko po kolei ? Zapewne ludzie tutaj są bardzo obeznani w tematach forum mybb a niepotrzebnego syfu typu włam / przekierowanie na inne forum nie chcę. Dzięki za odpowiedź jeszcze raz :D

Edit: Żadnych z tych opcji nie mam, czytałem jeszcze inne poradniki. Nie ogarniam tego favicon, mam wrzucić jakiś plik .ico ale jak skoro mój obrazek 16x16 jest w .png 
Pobrałem też plugin favicon, ale jest na starą wersję i nic. Heh wszystko tak łatwo zeedytować a o ikonie na górze to chyba zapomnieli i trzeba bawić się w szkoda słów powinno to być prosto i szybko w panelu admina, a nie jakieś dodatki i bawienie się w tą i we wtę
Favicon a logo to dwie zupełnie inne sprawy.
https://webboard.pl/thread-11287.html - tutaj znajdziesz odpowiedź :)