Webboard

Pełna wersja: Awanse z moderatora.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z góry przepraszam, jeśli nie ten dział. Dopiero co tutaj się zarejestrowałem - muszę ogarnąć co i jak ;p

A więc mam pytanie. Jakie są awanse z moderatora forum? Mod forum > Super Mod > Admin forum ? Tak? Czy jest jakaś ranga przed adminem forum ?
I jeszcze jedno. Czy jako Super Moderator jest możliwość np. zmiany nicku użytkowników?
Wszystko zależy od ciebie.
(24.08.2017, 14:43)Żuluś napisał(a): [ -> ]Z góry przepraszam, jeśli nie ten dział. Dopiero co tutaj się zarejestrowałem - muszę ogarnąć co i jak ;p

A więc mam pytanie. Jakie są awanse z moderatora forum? Mod forum > Super Mod > Admin forum ? Tak? Czy jest jakaś ranga przed adminem forum ?
I jeszcze jedno. Czy jako Super Moderator jest możliwość np. zmiany nicku użytkowników?

Domyślnie nie ma żadnych awansów, to są tylko grupy.
Awanse te możesz ustalić logując się do Panelu Administratora, a następnie przejść do zakładki Grupy i użytkownicy, a następnie do System awansów
(24.08.2017, 14:59)Winchester napisał(a): [ -> ]
(24.08.2017, 14:43)Żuluś napisał(a): [ -> ]Z góry przepraszam, jeśli nie ten dział. Dopiero co tutaj się zarejestrowałem - muszę ogarnąć co i jak ;p

A więc mam pytanie. Jakie są awanse z moderatora forum? Mod forum > Super Mod > Admin forum ? Tak? Czy jest jakaś ranga przed adminem forum ?
I jeszcze jedno. Czy jako Super Moderator jest możliwość np. zmiany nicku użytkowników?

Domyślnie nie ma żadnych awansów, to są tylko grupy.
Awanse te możesz ustalić logując się do Panelu Administratora, a następnie przejść do zakładki Grupy i użytkownicy, a następnie do System awansów

Wydaje mi się, że nie chodzi mu o awanse w MyBB.

Na większości stron opartych na silniku MyBB, hierarchią jest podgrupa administracyjna, moderacyjna, pozostałe, użytkownicy. To, jakie grupy należą do poszczególnych podgrup, zależy od widzimisię właściciela, np. do administracji można zaliczyć Właściciela, Head Admina, Administratora, Junior Admina, Technika Forum, a do moderacji globalnego moderatora i moderatora poszczególnych działów. Ale przecież w administracji może być sam właściciel, któremu pomagają osoby z grupy moderatorów, też tak może być. To, jak działa forum jest uzależnione tylko i wyłącznie od Ciebie, sam ustal, które grupy są Tobie potrzebne i jak będzie przebiegał awans danej osoby.
W ACP możesz dodawać/edytować/usuwać grupy.
Możesz wymyślić własny system awansów np. Kid mod>moderator>Globalny moderator>Admin>Head Admin>Właściciel.
Każdej z grup ustawiasz jakiś wzór nicku i uprawnienia. Dla modów do panelu moda, dla globala i adma super moda a dla head adma i właściciela do ACP ::)


Mam nadzieję że pomogłem w razie pytań pisz PW ;)
Dzięki za odpowiedzi, temat można zamknąć :)