Webboard

Pełna wersja: Rejestracja/Logowanie z Facebook
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam... :) Szukam prostego sposobu aby uzyskać możliwość rejestracji i logowania przy pomocy FB. Ktoś doradzi prosty i jasny sposób abym mógł uzyskać taki efekt na moim Forum :)
Ktoś pomoże przy instalacji ? :)
Witam :) zainstalowałem wtyczkę wszystko prawie działa... no właśnie prawie... jak klikam Login with Facebook to mam 404 Not Found :(

Mogę prosić o informację gdzie mam wkleić pliki myfbconnect

ok wszystko by działało super tylko jak ktoś się zarejestruje z nie przekieruje do forum tylko błąd 404 .... ale jest zarejestrowany
robi mi 404 w linku http://przedszkolankowo.pl/forum/misc.ph..._error=404

w raporcie błędów mam coś takiego

/public_html/forum/myfbconnect/src/Facebook/Helpers/FacebookRedirectLoginHelper.php

błąd wskazuje w

throw new FacebookSDKException('Cross-site request forgery validation failed. Required param "state" missing from persistent data.');
a który plugin wgrałeś?
MyFacebook Connect (3.1)
Ktoś pomoże rozwiązać problem :)
Zrobiłem konto testowe i wszystko u mnie działa. Nie wyrzuca mi błędu 404 nigdzie.
ale chodzi o rejestrację przez facebooke wtyczką MyFacebook Connect (3.1)
Jak widać działa 0 błędu 404
[attachment=12311]
Tak wszystko działa jak należy... ale jak już się zarejestrujesz i powinno przekierować do forum a zamiast tego wyskakuje 404.
Próbowałem i nie wyskoczył mi żaden błąd 404. Poprawnie przekierowało mnie na forum.
Nie widzę Cię w użytkownikach zarejestrowanych :(
Stron: 1 2