Webboard

Pełna wersja: XEM Fast Reputation
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W poście wyświetla mi przyznane punkty reputacji i tego plusika tak na granicy sygnatury i treści posta. Kombinowałem w badaniu elementu jakby to poprawić, ale nic się nie zmienia. Myślałem że to może wina zbyt dużej sygnatury, dałem mniejszą ale dalej tak jest. Pomożecie? :D
[attachment=12087]
W xem_fast_rep

To
Kod PHP:
<span id="xem_fast_rep" class="reps_50" style="float:right;"
zamień na to
Kod PHP:
<span id="xem_fast_rep" class="reps_50" style="float:right; margin-top:-30px;"
[attachment=12089]
Może to głupie - ale gdzie ten szablon się znajduje? Wgl mogę jakoś wyszukać w jakiej kategorii znajduje się dany szablon, jak już wiem, że jest to np. właśnie xem_fast_rep lub po zbadaniu elementu jakiś inny? Tzn gdzie on się znajduje np. w Widok posta, Widok wątku itd?
Poszukaj w ogólnych lub niezgrupowanych. Jeżeli żaden z tych to zmian należy dokonać w pliku .php pluginu
w pliku xem_fast_rep.php
w tym miejscu:
Kod:
$xfr_post_reps = '<span id="xem_fast_rep" class="reps_{$post[\'pid\']}" style="float:right; margin-top:-30px;">{$post_reps}</span>';
    $xfr_post_positive = '<span onclick="vote(\'{$uid}\', \'{$pid}\', \'{$to_rep}\')" class="reps plus" id="rep_plus_{$pid}" title="{$lang->xem_fast_rep_like_it}">+</span>';
    $xfr_post_negative = '<span onclick="vote(\'{$uid}\', \'{$pid}\', \'{$to_rep}\')" class="reps minus" id="rep_minus_{$pid}" title="{$lang->xem_fast_rep_unlike_it}">-</span>';
    $xfr_post_reps_count = '<span class="reps likes_{$pid}{$color}" title="{$lang->xem_fast_rep_who_like_it}">{$count}</span>';
    $xfr_post_who_like_it = '<span class="liked_this">{$liked_this}</span>';
Dodałem w tej pierwszej linijce to, co Patryk Stefański mi polecił, wgrałem, nadpisałem i nic.
Dodaj to w szablonie xem_fast_rep, który znajduje się w szablonach globalnych. Jeśli chciałbyś to dodać z pliku, musiałbyś ponownie instalować plugin, aby ten sobie przebudował swoje szablony.
Divir specjalista :D Sprawa załatwiona :D Dziękuję wszystkim za pomoc ;)

Taki jeszcze problem.. Otóż po dodaniu notatek moderatora do postu, dzieje się takie coś. Jest tak bez względu na to, czy notatka jest jedna, dwie, czy też trzy...
[attachment=12098]
Kto powiedział się musi być na dole?
Kod PHP:
<span id="xem_fast_rep" class="reps_50" style="float:right; margin-top:-200px;"


[attachment=12105]
Zamiast ustawiać wszystko na szywno marginesami dużo lepiej będzie:
  • Klasie reps zmienić sposób wyświetlania na inline-block
  • Usunąć nadany wcześniej margines (ten z xem_fast_rep)
  • Zamknąć w/w span o id xem_fast_rep w div o klasie powiedzmy reputacja i nadaniu mu tego css:


.reputacja:after {
content: '';
clear: both;
display: table;
}
Dodałem ta klasę reputacja:after, ale nie wiem jak mam ją w divie domknąć w spanie xem_fast_rep...
Po prostu przechodzisz do szablon xem_fast_rep i pakujesz wszystko do nowego div z klasą reputacja.

Nie usunąłeś jeszcze tego marginesu.
Nie wiem, czy o to chodziło?
Kod:
<div class="reputacja">
<span id="xem_fast_rep" class="reps_{$post['pid']}" style="float:right; ">{$post_reps}</span>
</div>
Bo u mnie już chyba normalnie to śmiga, zobacz jeszcze Divir, jak możesz :D
Tak, teraz jest dobrze. Dzięki temu czyścisz float nadany dla tego spana i element układa się tak jak powinien. Zachowuje odstępy.