Webboard

Pełna wersja: Tło forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem z rozciągnięciem tła na forum, mianowicie chciałbym by było rozciągnięte po całości na każdej rozdzielczości ekranu.

Obecnie mam tak ustawione lecz nie sprawuje się to na smartfonach.


background : url(images/PaintballMod/bgbody.jpg) no-repeat center center fixed;
 -webkit-background-size: 100% 100%;
 -moz-background-size: 100% 100%;
 background-size: 100% 100%;
Wszystko jest ok, odśwież sobie cache ;)
No właśnie na telefonie tło nie jest za dobrze rozciągnięte, jak możesz zobacz przez telefon porównaj z przeglądarką z kompa to będziesz wiedział o co mi chodzi :)
Loniu widze ze tez korzystasz z mybboard :-)

U mnie na komputerze bylo tak samo jak na tele czyli tak jakby ktos pociagnal pedzlem z fioletowa farba.

Moim zdaniem po prostu cale tlo jest do kitu. Na polowie listy serwerow jest bialy kwadrat. Sprobuj ustawic width i heigh na 100%. Jak nie to wyzeruj margin i padding dla body lub dla glownego diva. Porownaj roxdzielczosc i wymiary css starego tla z nowym.

PS: Nie dawajcie mi znowu notatnki moderatora ze moj post jest nie na temat lub nie potrzebny jak probuje pomoc.

Pozdrawiam :-)
Z MyBB 2lata korzystam wiec wiesz.
background : url(images/PaintballMod/bgbody.jpg) no-repeat center center fixed;
 -webkit-background-size: 100% 100%;
-moz-background-size: 100% 100%;
background-size: 100% 100%;
Jak masz napisane powyżej wszystko jest ok ale nie wiem jak ustawić pod telefon by się wyświetlało poprawnie, width i heigh nic tu nie da gdyż jest już ustawione poprawnie, brakuje mi jednego wpisu co poprawi tło na smartfonach. A co do wymiarów starego tła nie ma znaczenia bo po to jest powyższy wpis by rozciągnąć tło niezależnie od rozmiaru fotki.
Niestety nic nie mogę wymieleć.
Dodaj to do headerinclude
Kod:
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">
Maiłem to i w indexie i w headerinclude niestety to samo.
To samo przy google ads wywala mi błąd









Odświeżam wątek nadal sobie nie poradziłem z problemem rozjechanego tła na smartfonie, ktoś ma pomysły? Zmieniłem tło i na androidzie piskami się wyprostowały a nie powinny porównajcie proszę i piszcie swoje pomysły.