Webboard

Pełna wersja: Problem z działami po zmianie stylu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam problem dotyczy tego że po zmianie stylu (nazwa UnixGame) miałem wcześniej stworzone kategorie i działy i wszystko działało normalnie a po zmianie na ten styl działa wszystko prócz tego, gdy wchodzę w jakiś dział mam takie przekierowanie (http://worldgta.cba.pl/dzial-30.html) przykład. Tak się dzieje z każdym jednym działem, sprawdzałem w przekierowaniach nie ma tam podanego żadnego linku nie wiem może coś w kodzie pomóżcie. Dodam jeszcze że próbowałem usunąć stare stworzone działy i tworzyłem nowe bez skutku.

A dodam tylko jeszcze że jak przekierowuje mnie to jest napis 404 - strona nie została znaleziona
Popraw konfigurację Google Seo URL, poradnik w dziale poradników.
Wyłącz przyjazne adresy w ACP lub skonfiguruj odpowiednio .htaccess.
nie mam tego pliku mam tylko htaccess.txt to ten?

bez tej kropki na początku
(10.04.2017, 21:39)str0ng napisał(a): [ -> ]nie mam tego pliku mam tylko htaccess.txt to ten?

bez tej kropki na początku
Nie, to ma być .htaccess.
No jak nie mam tego pliku to co mam zrobić?
(10.04.2017, 21:43)str0ng napisał(a): [ -> ]No jak nie mam tego pliku to co mam zrobić?
Stworzyć go.
jak? jakiś program do tego jest?
(10.04.2017, 21:44)str0ng napisał(a): [ -> ]jak? jakiś program do tego jest?
Poprzez zalogowanie się do FTP serwera WWW i przeciągnięcia do public_html dowolnego pliku tekstowego, po czym należałoby zmienić jego nazwę na .htaccess.
Huh? Zmień nazwę tamtemu plikowi na .htaccess po prostu. Zrób to z poziomu klienta FTP lub przez konsolę jeśli chcesz to zrobić lokalnie najpierw. Zapewne jesteś na windowsie, a on ma jakieś dziwne blokady.
Dalej to samo :( zrobiłem wszystko jak kazaliście
Na pewno masz wyłączone przyjazne adresy w ACP?
Pokaż .htaccess.

Tak poza tym - powinienneś zrobić albo jedno, albo drugie. Albo wyłączasz przyjazne adresy w ACP, albo wstawiasz odpowiednią regułkę do htaccess.
Kod:
RewriteEngine on

# Some hosts require RewriteBase to make RewriteRules work.
RewriteBase /

# Google SEO workaround for search.php highlights:
# Make this rule the first rewrite rule in your .htaccess!
RewriteRule ^([^&]*)&(.*)$ http://worldgta.cba.pl/$1?$2 [L,QSA,R=301]

# Google SEO 404:
ErrorDocument 404 /misc.php?google_seo_error=404

# Google SEO Sitemap:
RewriteRule ^sitemap\-([^./]+)\.xml$ misc.php?google_seo_sitemap=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Forums:
RewriteRule ^Forum\-([^./]+)$ forumdisplay.php?google_seo_forum=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Threads:
RewriteRule ^Thread\-([^./]+)$ showthread.php?google_seo_thread=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Announcements:
RewriteRule ^Announcement\-([^./]+)$ announcements.php?google_seo_announcement=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Users:
RewriteRule ^User\-([^./]+)$ member.php?action=profile&google_seo_user=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Calendars:
RewriteRule ^Calendar\-([^./]+)$ calendar.php?google_seo_calendar=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Events:
RewriteRule ^Event\-([^./]+)$ calendar.php?action=event&google_seo_event=$1 [L,QSA,NC]


Jak wyłączyć tę regułkę?

Działa! :D wyłączyłem przyjazne linki dzięki wielkie za pomoc