Webboard

Pełna wersja: Problem Z Postami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałbym Przenieść tak jak na obrazku Pilne :/ [Obrazek: U0MXWjZ.png]
Dalej To Samo To Nic Nie Pomaga
[Obrazek: dFzhMnX.png]

dobrze wyswietla . wcisnij ctrl+f5
Wybacz ale mi nie :( wzielem ctrl i f5
[attachment=11540
Tak trochę forum Ci wywaliło :P
Usuń cache, wyłącz i włącz przeglądarkę, CTRL+F5.
Dlaeczo Tak Się Dzieje prawie każdy tak ma a ja nie możesz dać mi powód ?
(07.03.2017, 19:50)Cloud156 napisał(a): [ -> ]Dlaeczo Tak Się Dzieje prawie każdy tak ma a ja nie możesz dać mi powód ?
(07.03.2017, 19:49)Fyeem napisał(a): [ -> ]Usuń cache, wyłącz i włącz przeglądarkę, CTRL+F5.

The requested URL /index.php was not found on this server.
To jest możliwe aby plik sam wyciekł z serwera ? ponieważ posiadam serwer vps na którym stoi strona ;) aktualnie wgrałem index na nowo
Nie, nie jest. Ja widzę poprawnie, jeśli usunąłeś cache, powinieneś widzieć wszystko tak, jak trzeba.
CZy da radę jakoś zabezpieczyć wgląd w moje forum w pliki jakie posiada serwer no bo ta sprawa dla mnie jest troszkę dziwna
Pprzestaw sobie to w UCP
a i jeszcze jedno jak usunąć id przed nickiem które pokazuje na poście ? :) Sorka Za Spam :P

(07.03.2017, 20:13)Supryk napisał(a): [ -> ]Pprzestaw sobie to w UCP
A dokładnie jak to zrobić acp > konfiguracja i co dalej :P Bo Można Powiedzieć ze aż tak się nie znam :P
UCP
Panel uzytkownika, poszukaj troche

1 watek 1 problem
(07.03.2017, 20:21)Supryk napisał(a): [ -> ]UCP
Panel uzytkownika, poszukaj troche

1 watek 1 problem


Chodziło mi > CZy da radę jakoś zabezpieczyć wgląd w moje forum w pliki jakie posiada serwer no bo ta sprawa dla mnie jest troszkę dziwna
Stron: 1 2