Webboard

Pełna wersja: Po napisaniu posta, nie wyświetla się (albo, że odświeżysz)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Problem mam następujący. Gdy użytkownik napisze post, pojawia się spinner na dosłownei chwile i znika. Nie widać żadnych zmian, również treść w textarea zostaje. Dopiero po odświeżeniu strony widać napisany post i czysty textarea.

Czy da się zmienić, aby post pojawiał sięod razu po naciśnięciu wyślij ? Lub czy da się aby strona się automatycznie odświeżała po zakończeniu pracy spinner'a ?

Proszę o pomoc.
Dodałem dane do logowania. Przepraszam, że nie wstawiłem. Zapomniałem o tym.

Codo tematu, to czasami tak mam czasami nie, że wyświetla się od razu post po napisaniu treści.
Po dezaktywacji wszystkich pluginów dzieje się coś innego? Może działa poprawnie?
nie chcę dezaktywować pluginów, gdyż będę musiał niektóre na nowo edytować kody.

Więc prosiłbym o inne sugestie :/
W ustawieniach forum jest opcja Wyłącz wszystkie pluginy, ustaw ją na tak.

PS
Dezaktywacja pluginów nie usuwa (zazwyczaj) kodów personalizowalnych.
Tylko że niektóre pluginy mają opcję wyłącz a niektóre odinstaluj więc możliwe że traci zapisaną zmianę ????? Przepraszam, ale no boje się o wszystkie edycje kodów a było ich sporo.
napisal ze jest opcja.
Nic sie nie stanie wtedy.
Pozniej wlaczaj po kolei plugin i sie dowiesz ktory krzaczy.
Podejrzewam ze ktorys od ekipa online czy jakos tak ....u mnie kiedys przy 1.8.6 to cos od legendy online krzaczyly ....ale to sto lat emu i nie prwda.
(08.03.2017, 02:04)marcink9 napisał(a): [ -> ]Tylko że niektóre pluginy mają opcję wyłącz a niektóre odinstaluj więc możliwe że traci zapisaną zmianę ????? Przepraszam, ale no boje się o wszystkie edycje kodów a było ich sporo.
W ustawieniach ogólnych jak dobrze kojarzę jest ta opcja.
Probilem rozwiązany. Był to problem z błędem w silniku mybb 1.8.10. Wystarczy podmienic plik, który mybb wydało do naprawy.