Webboard

Pełna wersja: Servers board a Hosting
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam zmieniłem hosting na FireHost i coś nie trybi tabela serwerów Servers board jest to płatny Hosting wiec co to może być? Może Administrator Hostingu nie wł mi jakiejś opcji w php.ini nie wiem jakieś pomysły co możne być wył w Hostingu? Mam PHP 5.6
Opisz dokładniej problem.
Przeszedłem z unixstorma na firehost i pojawił się problem z tabelą Servers board, wgrałem wszystko katalogi, pliki sql z poprzedniego Hostingu i działa wszystko ale o dziwo Servers board pokazuje wyłączone Serwery, nie wiem czy coś może nie jest wł na Hostingu ze takie coś się dzieje.
Popros hosting o odblokowanie portów.
Napisałem do Administratora, czy to samo będzie z amxbansem ze na stronce nie mogę przeładować adminów? Przez te porty?

edit
Odpisali

Pewnie chodzi o odblokowanie połączeń wychodzących na portach, ale musi mi Pan napisać jakie porty mamy odblokować.
(02.03.2017, 15:29)Lancinho napisał(a): [ -> ]Napisałem do Administratora, czy to samo będzie z amxbansem ze na stronce nie mogę przeładować adminów? Przez te porty?

edit
Odpisali

Pewnie chodzi o odblokowanie połączeń wychodzących na portach, ale musi mi Pan napisać jakie porty mamy odblokować.
To podaj mu te porty, których serwery nie pokazują się poprawnie.
Jak chcesz uniknąć pisania do nich wiadomości w momencie pojawienia się nowego serwera poproś ich o odblokowanie zakresu portów od 20000 do 30000
Dzięki za pomoc smiga