Webboard

Pełna wersja: Sidebar - ostatni post
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat wielokrotnie wałkowany, jednak nie mogłem sobie z nim samemu poradzić, a inne tematy nie dawały mi dość jasnej odpowiedzi gdzie tkwi u mnie problem.

W mojej komórce chciałbym by wyświetlała się informacja o ostatnim poście użytkownika. Mimo, że komórka jest to nic takiego się nie wyświetla. 
Jakich szablonów potrzebujecie?
Nie uważam by było to dobre rozwiązanie, wiem że można to zrobić bez zbędnych pluginów.
A możesz konkretniej określić co, gdzie i na jakiej zasadzie?
Na innym stylu staram się zrobić takie coś:


[Obrazek: 4ce25c51ce7d5cdb.png]

Komórkę udało mi się stworzyć, ale nie mam pojęcia jak zrobić by wstawiały się tam najnowsze tematy/posty itp.
TopStats?
Odpowiedź wraz z kodem: https://community.mybb.com/thread-151466...pid1066126

Tutaj pobiera z portalu i wyświetla gdzie chcesz.

Bez edycji plików ani zewnętrznych pluginów.
Troszkę się pobawiłem i załatwiłem sprawę. Twój post Snake rozwiązał mój problem.
Tak z innej beczki by nie robić kolejnych tematów w jaki sposób mogę przestawić avatary na forum?
[Obrazek: c0f3ddaee2c1a346.png]


Kombinowałem trochę w forumdisplay_thread i ustawiłem wszystko prócz tego avataru. Nawet udało mi się tam usunąć avatary które się powieliły, ale tak kombinowałem że z forumdisplay_thread została sieczka i masakra:

<tr class="inline_row">
<td align="center" class="{$bgcolor}{$thread_type_class}" width="2%"><span class="thread_status {$folder}" title="{$folder_label}">&nbsp;</span></td>
<td align="center" class="{$bgcolor}{$thread_type_class}" width="2%">{$icon}</td>
<td class="{$bgcolor}{$thread_type_class}">
{$attachment_count}
<div>
         <span>{$prefix} {$gotounread}{$thread['threadprefix']}<span class="{$inline_edit_class} {$new_class}" id="tid_{$inline_edit_tid}"><a href="{$thread['threadlink']}">{$thread['subject']}</a></span>{$thread['multipage']}</span>
<div class="author smalltext"> Rozpoczęte przez {$thread['profilelink']}</div>
</div>
</td>
<td align="center" class="{$bgcolor}{$thread_type_class}"></td>
 {$rating}
<td align="left" width="12%" class="{$bgcolor}{$thread_type_class}"> <a href="javascript:MyBB.whoPosted({$thread['tid']});">{$thread['replies']}</a>{$unapproved_posts} Odpowiedzi<br /> {$thread['views']} Wyświetleń</td>
<td class="{$bgcolor}{$thread_type_class}" style="white-space: nowrap; text-align: right;">
<span class="lastpost smalltext">{$lastpostdate}<br />
<a href="{$thread['lastpostlink']}">{$lang->lastpost}</a>: {$lastposterlink}</span>
<td class="{$bgcolor}{$thread_type_class}" style="white-space: nowrap; text-align: right;">
       <div style="float:left;">
{$avatarep_lastpost['avatarep']}</div>
</td>
{$modbit}
</tr>