Webboard

Pełna wersja: Tabela serwerów by Supryk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, czytałem już wiele wątków na ten temat. Serwery CS GO widnieją jako wyłączone, hosting linuxpl - pisałem by odblokowali port itp. Dostałem odpowiedź, że wszystko jest dodane, a serwery widnieją dalej jako wyłączone. Co dalej?
To napisz, żeby odblokowali porty..
Jak pisałem, porty odblokowali, przynajmniej dostałem od nich taką odpowiedź
Skonfigurowales serwer? Mozliwe, ze serwer blokuje informacje zwrotne, nie pamietam w jakiej grze, ale tak bylo. Gametracker dziala?
Gametracker działa bez żadnego problemu, kusi mnie wykupić inny hosting na miesiąc w celu sprawdzenia, czy będzie to samo, jeżeli będzie wszystko okej, oznacza to że firma linuxpl jednak nie zrobiła tego, o co prosiłem
Na to wychodzi, ze maja zablokowane porty, w ktorych jest twoj serwer, przez co nie moga wyslac prosby o dane. Zmien hosting
Pisałem do nich o odblokowanie portu, tylko ciekawe czy dobrego... Nie znam się aż tak na tym, ale skoro ip wygląda tak ip:27015, to domniemam, że chodzi o to, aby odblokować port 27015?
(11.01.2017, 14:54)bartosh91 napisał(a): [ -> ]Pisałem do nich o odblokowanie portu, tylko ciekawe czy dobrego... Nie znam się aż tak na tym, ale skoro ip wygląda tak ip:27015, to domniemam, że chodzi o to, aby odblokować port 27015?

Tak, port to kilka cyferek po ip:
Ale chwila, jezeli twoj port to 27015 to jest to standardowy port do cs, w takim wypadku mozesz wpisac samo ip, bez portu. Jezeli sie myle to mnie poprawcie, nie jestem pewny czy w csgo tez jest taki port
I co mu da wpisanie samego ip?

Sprawdzales inne serwery?
Tak, już wszystko jest okej. Okazało się, że firma hostingowa odblokowała porty nie na tym koncie, co miała. Wszystko działa jak należy. :)