Webboard

Pełna wersja: Inferno Shoutbox
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, testuje plugin shoutboxa od Inferno, wszystko działa poprawnie natomiast nie wiem do kogo się zwrócić, więc pisze tutaj. Jaki jest problem? Chciałbym zmienić nazwy kolorów z listy na polskie, bo nie bardzo wiem gdzie tego szukać. Wrzucam tutaj paczkę jeśli mógłby mi ktoś pomóc.
[attachment=11084]
A w ustawieniach szukałeś?
Jedyne, co udało mi się zmienić to w przez acp ale zmieniając tam z angielskiego nie działały poprawnie na shoutboxie, dlatego wolałem się spytać ludzi którzy mają dużo większe pojęcie niż jakiś tam amator.
Chodzi o to, że czat pobiera nazwy (edytowalne w ACP) i podstawia je do arkusza CSS jako wartość color:
Np. Masz Black - wybierasz Black - Twój tekst jest w klasie z atrybutem color: Black.
(03.01.2017, 22:13)Fyeem napisał(a): [ -> ]Chodzi o to, że czat pobiera nazwy (edytowalne w ACP) i podstawia je do arkusza CSS jako wartość color:
Np. Masz Black - wybierasz Black - Twój tekst jest w klasie z atrybutem color: Black.
Rozumiem, dlatego po zmianie w acp na polskie wychodził zły kod, istnieje jakaś możliwość żeby te kolory działały będąc po polsku? Pewnie bez dużych zmian w kodzie się nie obejdzie.
Zapewne tak, możesz też wpisać kod koloru w HEX.
Okej dzięki