Webboard

Pełna wersja: Co z redaktorami?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co z redaktorami na MyBBoard? Funkcja ta zanikła całkowicie czy może jest jakiś tajny projekt przygotowywany? Zapraszam do dyskusji. :)
Brakuje mi tej dawki informacji o innych.
Ta ranga już nie istnieje.
I to jest błąd. :) Czemu by jej nie przywrócić?
Bo nie ma odpowiedniej osoby na to stanowisko.
Nie chwaląc się, miałem 5 z polskiego przez 9 lat nauki :P
Ja z miłą chęcią mógłbym poświęcić trochę czasu na pisanie :)
(07.09.2016, 18:54)Fyeem napisał(a): [ -> ]Nie chwaląc się, miałem 5 z polskiego przez 9 lat nauki :P
Miałeś piątki, no spoczko. Ale byki wciąż są http://i.imgur.com/rCpUbLd.jpg (pierwsza wiadomość od dołu ). :P
Oj no jeden przecinek, zdarza się przecież każdemu... xD

nie czuj się obrażony, ale redaktor powinien reprezentować pewien poziom... Zwłaszcza jeśli chodzi o pisemne wypowiedzi, a patrząc na Twoje rozmowy na shoutboxie, u Ciebie są pewne braki w tym zakresie.


żeby 'owi nie było smutno, to i Tobie muszę coś powiedzieć. Nie wiem, czy ranga Redaktor jeszcze do nas wróci (być może tak), ale jak już, to fajnie by było, gdybyś spędził z nami jeszcze trochę czasu, wypowiadał się  w tematach, byśmy mogli Cię ocenić ;)
No pocieszyłeś mnie, ale to przez Czarka, gdyby nie on, reprezentowałbym sobą lepszy poziom :D
(07.09.2016, 19:55)Fyeem napisał(a): [ -> ]ale to przez Czarka,

Jakoś moderacja i reszta społeczności shoutbox'owej nie ma problemu z zachowaniem poziomu. ;)
(07.09.2016, 19:55)Fyeem napisał(a): [ -> ]No pocieszyłeś mnie, ale to przez Czarka, gdyby nie on, reprezentowałbym sobą lepszy poziom :D

Co ja mam z tym wspólnego?:)
Swego czasu przeprowadzaliśmy rekrutacja do grupy redaktorów i zainteresowanie nią było praktycznie zerowe. W szeregach naszej ekipy też trudno było znaleźć osobę mogącą wygospodarować odpowiednio dużo czasu by organizować systematyczne (a przynajmniej jakiekolwiek) treści na portal. Zniknięcie tej grupy z MyBB PL było naturalnym krokiem.

Natomiast, zamykając grupę redaktorów, nie zamknęliśmy naszym użytkownikom możliwości pisania wątków :D oraz inni zainteresowani - nikt Wam nie broni pisać! Jeśli wrzucicie jakiś news/artykuł/ciekawostkę do działu Dyskusje o MyBB to może trafi to na nasze portal ;). Wszelkie creditsy są oczywiście Wasze i pozostają Wasze. Nie planujemy aktualnie wskrzeszać całej rangi dla osób chętnych. Potrzebujemy osób działających. Wtedy dopiero możemy pomyśleć o randze. Ostatnio coś działo się na blogu mybb.com, to może być dobry temat na artykuł :).