Webboard

Pełna wersja: Kłódka przy zamkniętym temacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Chciałbym dodać kłódkę przy nazwie tematu jeżeli jest on zamknięty. Chodzi mi o umiejscowienie go w tym miejscu gdzie pojawia się strzałka jeżeli jest nieprzeczytany post w danym temacie.

Chodzi o to miejsce: [Obrazek: ucmLrDA.png]
Zważ na to, że strzałka jest opcją "Idź do pierwszego nieprzeczytanego posta". Taką kłódkę informującą że temat jest zamknięty masz po lewej stronie tej strzałki [attachment=10631]
Tak, wiem o tym. Lecz te ikonki też działają jak chcą, nie pokazują faktycznego stanu wątku, bo kłódka pojawia się nawet przy otwartym temacie. A ten temat, który jest na screenie jest aktualnie otwarty - lecz trzymając się regulaminu to problem do opisania w osobnym temacie. Mam nieco inny pomysł na te ikonki i dlatego chciałbym zrobić kłódkę obok tej strzałki, tak jak pisałem w pierwszym poście.
(25.08.2016, 13:26)hurtforum napisał(a): [ -> ]Tak, wiem o tym. Lecz te ikonki też działają jak chcą, nie pokazują faktycznego stanu wątku, bo kłódka pojawia się nawet przy otwartym temacie. A ten temat, który jest na screenie jest aktualnie otwarty - lecz trzymając się regulaminu to problem do opisania w osobnym temacie. Mam nieco inny pomysł na te ikonki i dlatego chciałbym zrobić kłódkę obok tej strzałki, tak jak pisałem w pierwszym poście.

Tej kłódki nie przesuniesz w bok, ponieważ z tego co pamiętam to jest jeden obrazek.
Jeżeli chcesz zamiast strzałki wsadzić tam kłódkę to wystarczy zmienić to w forumdisplay_thread_gotounread.