Webboard

Pełna wersja: tabela serwerowa by supryk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam hosting na hosteam i nie działa mi tabela serwera ts3 działa ale serwery cs nie działają
A dodałeś do tabeli serwery cs?
Jak serwer Ci nie dziala to go qlacz i dopiero dodaj.
Serwer jest włączony ale hosteam nie może odblokować portów cs
(25.08.2016, 16:39)TheGronek1910 napisał(a): [ -> ]Serwer jest włączony ale hosteam nie może odblokować portów cs
Napisz do hosteam
Skoro hosting ci napisał że nie odblokują portów dla serwerów cs to tabela nie zadziała
Wiem o tym ale słyszałem że są na to rozwiązania
Postaw sobie tą tabelę na jakimś darmowym hostingu i po prostu daj ją na swoje forum :)
(25.08.2016, 17:15)ViaGames napisał(a): [ -> ]Postaw sobie tą tabelę na jakimś darmowym hostingu i po prostu daj ją na swoje forum :)
Za nim dasz jakąś radę zapoznaj się z działaniem tabeli, nie zadziała ona na darmowych hostingach

Zrezygnowanie z tabeli serwerów, która wymaga do odpytania statusu serwerów odblokowanych portów. My nie jesteśmy supportem amxx/sm
(25.08.2016, 17:17)Szogi1910 napisał(a): [ -> ]
(25.08.2016, 17:15)ViaGames napisał(a): [ -> ]Postaw sobie tą tabelę na jakimś darmowym hostingu i po prostu daj ją na swoje forum :)
Za nim dasz jakąś radę zapoznaj się z działaniem tabeli, nie zadziała ona na darmowych hostingach

Zrezygnowanie z tabeli serwerów, która wymaga do odpytania statusu serwerów odblokowanych portów. My nie jesteśmy supportem amxx/sm
Myślę że na ct8.pl by zadziałała.