Webboard

Pełna wersja: Background - edycja graficzna.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

mam pytanko czy ktoś pokrótce mógłby mi wytłumaczyć jak narzucić na dowolny background taką siateczkę jaka jest domyślnie w stylu SkillGame (obecnie tło jest na forum podanym wyżej w linku). Pomysł przyciemnienia i narzucenia siatki bardzo mi się podoba dlatego liczę na waszą pomoc. Najlepiej przy użyciu photoshopa.

Pozdrawiam :)
A czy w tym skillgame backgroundem nie jest po prostu taki obraz ?
(22.08.2016, 12:10)Fyeem napisał(a): [ -> ]A czy w tym skillgame backgroundem nie jest po prostu taki obraz ?

Owszem, zgadza się. Jednak stwierdziłem, że ktoś zajmujący się grafiką pokrótce mógłby mi to wytłumaczyć jak uzyskać taki efekt w photoshopie na dowolnym backgroundzie. Może są gotowe shape'y czy coś w ten deseń.
Z tego co widzę to wystarczy zrobić małe kwadraciki (pixele) i ustawić co drugi i do tego przezroczystość
Póki co wpadłem na troszkę inny pomysł, można sprawdzić w linku powyżej. Na razie styknie, chyba że macie inne pomysły, ale to chyba nie w tym dziale :))) Pozdrawiam i dzięki za fatygę.