Webboard

Pełna wersja: Wyróżnienie pierwszego posta tematu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: http://aoe-dayz.pl/board/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Potrzebuję pluginu (lub jakiegoś sposobu), by wyróżnić pierwszy (autorski) post w temacie. Pozostałe posty autora powinny zostać niezmienione. Aktualnie ten pierwszy - najważniejszy post - zlewa się on z pozostałymi, a ma być najbardziej widoczny. Myślę, że rozumiecie o co mi chodzi. Jest w ogóle coś takiego?
Na końcu global.css
Kod:
.post:first-of-type {
    background: red !important;
}
w ten sposób zmienisz kolor tła
W szablonie postbit_posturl nadaj klasę dla pierwszego tagu a (ten, który oznacza id posta w temacie; jest on w prawym górnym rogu). Następnie w jQuery weryfikuj czy jego zawartość jest równa "#1". Jeśli tak to wykonaj x akcje. Możesz np. użyć .closest aby znaleźć najbliższy box z postem i go ostylować.

Był chyba do tego jakiś plugin, który działał na w ogóle innej zasadzie, ale teraz nie mogę znaleźć.

to pokoloruje ci każdy pierwszy post, a więc i pierwszy post innego użytkownika, który będzie na np. drugiej stronie. :P
Okey, dziękuję za pomoc.

Niestety faktycznie jak się okazuje, każdy pierwszy post (na każdej stronie) jest stylizowany. Problem rozwiązałby na przykład plugin, który na każdej stronie pokazuje autorski (pierwszy) post tematu. Nie mogę go znaleźć, mogę prosić o jakiś link?