Webboard

Pełna wersja: Tabela serwerów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forumhttp://forum.g-craft.eu/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): 

Pomimo wydaję mi się że poprawnej konfiguracji danych serwera ciągle go nie wykrywa (pokazuje że jest offline) żeby się upewnić czy dobrze skonfigurowałem serwer wpisałem serwer do bazy danych serwisu game tracker który wymaga podobnych informacji co tabela i na nim wszystko działa poprawnie niżej daje link do game tracker serwera

http://www.gametracker.com/server_info/5....53:25565/
Pewnie hosting blokuje porty
(26.07.2016, 11:56)Supryk napisał(a): [ -> ]Pewnie hosting blokuje porty

Da się je jakoś odblokować jeśli strona jest postawiona na ovh?
pytaj hosting przeciez to on blokuje
(26.07.2016, 12:03)Supryk napisał(a): [ -> ]pytaj hosting przeciez to on blokuje

A czy czasem w przypadku zablokowania portów nie działało by również na game track?
GameTracker nie ma nic wspólnego z twoi hostingiem, to ty chcesz odpytać serwer w celu pobrania jego statusu
(26.07.2016, 12:14)Szogi1910 napisał(a): [ -> ]GameTracker nie ma nic wspólnego z twoi hostingiem, to ty chcesz odpytać serwer w celu pobrania jego statusu

Nie dokońca rozumiem ovh zablokowało ten port tylko dla mojej strony? bo wydaję mi się że tabela jak i game tracker pobierają podobne dane (status i ilość graczy/slotów)
Pobierają podobne dane z tym że oni mają otwarte porty aby takowe dane pobrać. Zamiast spekulować zawsze możesz napisać do hostingu czy nie blokują portów w zakresie od 20000 do 30000 dla danego adresu ip
(26.07.2016, 12:32)Szogi1910 napisał(a): [ -> ]Pobierają podobne dane z tym że oni mają otwarte porty aby takowe dane pobrać. Zamiast spekulować zawsze możesz napisać do hostingu czy nie blokują portów w zakresie od 20000 do 30000 dla danego adresu ip

Dostałem własnie odpowiedź i odpisali że nie są one blokowane
No to już znasz przyczynę dlaczego nie pokazuje poprawnie statusu serwera, takich wątków było już kilkanaście więc rozwiązanie leży na wyciągnięcie ręki
(27.07.2016, 11:10)Szogi1910 napisał(a): [ -> ]No to już znasz przyczynę dlaczego nie pokazuje poprawnie statusu serwera, takich wątków było już kilkanaście więc rozwiązanie leży na wyciągnięcie ręki

Przepraszam ale dopiero teraz zauważyłem że jest źle napisane (najwidoczniej autokoretka w tel mi poprawiła) porty nie są zablokowane (jakby były poprosiłbym o odblokowanie lub przeniósłbym się na VPS/dedyk)
A zobacz z innymi serwerami np. Cs16
(27.07.2016, 12:32)Supryk napisał(a): [ -> ]A zobacz z innymi serwerami np. Cs16

Dodałem serwer ts wydaję mi się że poprawnie go skonfigurowałem bo da się wejść po kliknięciu na ikonę oraz dodałem chyba wszystkie permisje guest jakie powinny być żeby poprawnie go odczytało
Mdodaj jakis cs16 bo tu nie ma problemow
(27.07.2016, 18:24)Supryk napisał(a): [ -> ]Mdodaj jakis cs16 bo tu nie ma problemow

Dodałem jakiś randomowy z listy serwerów (na niej widnieje że serwer jest online) jednakże z nim tez tabela nie chce się połączyć
Stron: 1 2