Webboard

Pełna wersja: Co z tym zrobić, żeby było ładniejsze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałem poprosić o nie tyle co ocenę, ale o wskazówki, co zrobić, aby szablon na moim forum był ładniejszy. Nie to, że jest brzydki, po prostu znudził mi się, nie podoba mnie się i chciałbym go lekko poprawić.

Aaa tak.. zapomniałbym.. tu jest forum :D
Może mniej oczojebne rangi? :P I takie bardziej wyraźne.
Przede wszystkim zrezygnowałbym z text-shadow - to wygląda kiepsko i trudno zrozumieć, po co tak się to stosuje na niektórych forach.
Druga sprawa, w niektórych miejscach font jest ustawiony na Segoe UI... a ja mam maca, fontu takiego nie mam i w efekcie widzę tam w zastępstwie coś szeryfowego, co wygląda jak wiadomo na stronach internetowych dosyć paskudnie :)
Brak pointera/zmiany koloru/underline (czegokolwiek) na linkach jest z kolei nieco mało intuicyjnym rozwiązaniem.
Zmienil bym to dla partnerow na kilka bloczkow zamieniajacych sie co chwilke zamiast tego przesuwania sie.
(19.07.2016, 22:38)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): [ -> ]Zmienil bym to dla partnerow na kilka bloczkow zamieniajacych sie co chwilke zamiast tego przesuwania sie.
Masz jakis pomysl?
Moze cos w stylu takich zegarkow
[Obrazek: screen-shot-2009-12-04-at-20455-pm.png]
Cytat:Druga sprawa, w niektórych miejscach font jest ustawiony na Segoe UI... a ja mam maca, fontu takiego nie mam i w efekcie widzę tam w zastępstwie coś szeryfowego, co wygląda jak wiadomo na stronach internetowych dosyć paskudnie :)
Gdzie? :o
Cytat:Moze cos w stylu takich zegarkow
Gdzie i po co? :lol:
Cytat: Zmienil bym to dla partnerow na kilka bloczkow zamieniajacych sie co chwilke zamiast tego przesuwania sie.
Masz jakiś kod?
Jquery musisz sie pobawic. A te zegarki to tylko pomysl. Sa rozne sposoby na prezentowanie tego, wg mnie nawet zwykly slider bylby lepszy
Tylko, że jak na razie mamy jednego partnera.. :/
no to slider nie bedzie przeskakiwać :D
Co myślicie o https://webboard.pl/thread-68003.html?action=lastpost tym efekcie na forum?
te podświetlenie? Nie
Może jakby było delikatniejsze i animowane to by przeszło ale w obecnej formie pogarsza jedynie czytelność.
Jakies pomysly ? :(
To co pisalem + usun border-radius z tabelek
(27.07.2016, 09:30)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): [ -> ]To co pisalem + usun border-radius z tabelek

i to brzydkie obramowanie wokół działów, shoutboxa i panelu bocznego.
Stron: 1 2