Webboard

Pełna wersja: Częsty problem z edytorem tekstowym - bbcode
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: http://polscy-youtuberzy.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam, na moim forum miewam częsty problem z edytorem tekstowym. Najczęściej przy edytowaniu posta, żeby zmienić przykładowo czcionkę muszę każdą linijkę osobną zmieniać nie mogę hurtowo 10 linijek zmienić. Mam też częsty problem z wyśrodkowywaniem tekstów. Zamiast tekst się wyśrodkował zjeżdża on na prawą stronę albo na lewą. Nie mam pojęcia o co chodzi. Pamiętam, że kiedyś jak byłem moderatorem na pewnym forum to było podobnie, ale nie dzieję się tak zawsze.

Jakieś pomysły?
Tylko na Twoim stylu?
Moze jakies ciasteczka? Moze zewnetrzny js? Moze niedomkniete znaczniki html?
Ja jak cos nie trybi to najpierw sprawdzam ta ostatnia opcje. Odpalasz walidator i naprawiasz ile sie da.
[attachment=10410]

Tutaj mam przykład. W edytorze wszystkie te linki tak samo zrobiłem, a w podglądzie jest błąd ;s
No i co my możemy powiedzieć dzięki popatrzeniu na screen? Bardzo ładny screen.
Jeżeli jakaś cześć forum jest niedostępna dla gości to powinieneś już w pierwszym poście podać konto testowe.
(29.05.2016, 10:22)Matslom napisał(a): [ -> ]No i co my możemy powiedzieć dzięki popatrzeniu na screen? Bardzo ładny screen.
Jeżeli jakaś cześć forum jest niedostępna dla gości to powinieneś już w pierwszym poście podać konto testowe.

Chodzi o to, że goście nie mogą pisać postów? - Tak to mają dostęp do forum, mogą przeglądać wszystkie tematy itp.

Tutaj passy:

Kod:
Login:Spejson
Hasło:1861498ss