Webboard

Pełna wersja: DVZ Shoutbox 2.2.1 - Prywatne wiadomości i zawijanie wierszy/tekstu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: www.vsttp.hekko24.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Witam. Szukam jakiegoś addona do DVZ Shoutbox 2.2.1 który by dodał możliwość pisania prywatnych wiadomości tak jak to było w wersji 1.0
Dodatkowo poszukuję jak ogarnąć zawijanie tekstu powyżej np. 250 znaków, aby wiadomość nie wydłużała okna Shoutboxa. 
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
ACP -> Konfiguracja -> Ustawienia -> DVZ Shoutbox ->

Szukasz "Maximum message length
Set 0 to disable the limit."
W tym ustawiasz 250.

Z tego co wiem, nie ma takiego addona.
1. Do css dodaj: word-break: break-all;
2. Na oficjalnym supporcie MyBB widziałem kiedyś przerobiony dvz shoutbox (została dodana opcja pm i cos tam jeszcze), ale teraz nie moge tego znalezc. Musialbys poszukac. Warto miec jednak na uwadze, ze uzytkownicy, ktorzy instalowali ten zmodyfikowany shoutbox posiadali problemy z forum.
Źle się wyraziłem, albo Ty nie zrozumiałeś. Mam ustawioną długość znaków na 200 i jestem tego świadomy, więc wpisy ładnie mieszczą się w ramce SB. Ja chcę uzyskać coś takiego, że jak ustawię limit na 500 znaków, to będzie mi tekst zawijało pod spód, zamiast ciągnąć się dalej w prawo w SB.

Taki mały przykład. Otwórz zwykły notatnik windowsowy w oknie, odznacz zawijanie wierszy i wpisz coś długiego. Tekst będzie wpisywany ciągiem. Jak zaznaczysz zawijanie wierszy to tekst przeskoczy pod spód, tak jakby się użyło enter.


mógłbyś mi przybliżyć do którego css mam to wkleić. Coś tam się znam, ale nie siedzę w tym codziennie i nie chcę zepsuć :)
Do CSS shoutboxa. Pewnie gdzieś w miejscu odpowiedzialnym za tekst.
Dziękuje za pomoc z jednym problemem. Została kwestia prywatnej wiadomości :)
W mybb 2.0 będzie coś podobnego do czatu na fb. Do tego czasu raczej nic takiego, działającego bezproblemowo nie powstanie(no chyba że użyjesz tego dvz starego tylko inaczej wszystko ponazywaj i będziesz mógł mieć 2 obok siebie).