Webboard

Pełna wersja: Jak skopiować działy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: TopowiGracze.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Chcę skopiować swoje działy na forum inne, z tą samą wersją mybb ale mi nie działają, wychodzi błąd duplicate 1 key primary czy coś takiego... Próbowałem za pomocą PMA.
czy coś takiego....
usuń wszystkie dzialy z forum biorcy i wgraj tabele z dawcy
Tak zrobiłem.

Kod:
Zapytanie SQL:

-- -- Zrzut danych tabeli `mybb_forums` -- INSERT INTO `mybb_forums` (`fid`, `name`, `description`, `linkto`, `type`, `pid`, `parentlist`, `disporder`, `active`, `open`, `threads`, `posts`, `lastpost`, `lastposter`, `lastposteruid`, `lastposttid`, `lastpostsubject`, `allowhtml`, `allowmycode`, `allowsmilies`, `allowimgcode`, `allowvideocode`, `allowpicons`, `allowtratings`, `usepostcounts`, `usethreadcounts`, `requireprefix`, `password`, `showinjump`, `style`, `overridestyle`, `rulestype`, `rulestitle`, `rules`, `unapprovedthreads`, `unapprovedposts`, `deletedthreads`, `deletedposts`, `defaultdatecut`, `defaultsortby`, `defaultsortorder`, `defaultmessage_prefix`, `defaultmessage_subject`, `defaultmessage_thread`, `defaultmessage_post`) VALUES (1, 'Ogólne', '', '', 'c', 0, '1', 1, 1, 1, 0, 0, 0, '0', 0, 0, '', 0, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 0, '', 1, 0, 0, 0, '', '', 0, 0, 0, 0, 0, '', '', 0, '', '', ''), (2, '<font color="orange">Regulaminy</font>', 'Tutaj znajdziesz listę zasad jakie[...]

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1062 - Duplicate entry '2' for key 'PRIMARY'
Naprosciej jest wyeksportować samą tabelę mybb_forums, usunac ją całkiem po stronie odbiorcy, a następnie wykonać zwykły import przez phpmyadmin. Wtedy nie zwróci ci tego błędu.
Właśnie że w takim wypadku zwraca :)
Przypadkiem nie powinno się importować tabeli z postami równorzędnie z tabelą wątków.
Przecież gdy zaimportujesz samą tabelę z wątkami powstanie masa nieścisłości dla postów, gdzie będą stare posty przypisane do nowo zaimportowanej tabeli z wątkami
Czyli forums,threads and posts ?
#Fyemm, tak. Usuń w docelowym miejscu (bazie) tabele: mybb_forums, mybb_threads, mybb_posts i spróbuj zaimportować analogicznie te same ze starego miejsca. Moim zdaniem aby nie pozostały Ci jeszcze wątki/posty bez autorów, powinieneś również zaimportować tabelę mybb_users.
a co ma jedna tabela do importu drugiej? przy imporcie/eksporcie wystarczy forums. Coś robisz zle
Kiedy udalo mi sie usunac mybb forums, w pma one byly po zaimportowaniu ale na str.glownej nie bylo.
Musisz po takim zabiegu przebudować pamiec podręczna