Webboard

Pełna wersja: Brak BB-Code
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: gminadobrzen.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Cześć, 
Na forum przy tworzeniu nowych wątków i dodawaniu postów brakuje przybornika z BB-Code, takiego jak na tym forum: 
[Obrazek: Im8xY6a.png]

Powinienem wgrać jakiś dodatkowy plugin czy to podstawowa opcja forum i mam jakiś błąd związany z niewyświetlaniem BB-code?

Konto testowe:
Login: konto
Hasło: testowe
Zmienna {$codebuttons} do szablonu. Masz po prostu w stylu namieszane i wycięte to prawdopodobnie.
A w którym szablonie powinienem umieścić tą zmienną? I w jakim miejscu żeby tego nie porozsuwać?
Analogicznie do szablonu z stylu podstawowego.
Bodajże newreply tak z pamięci, ale pewność zyskasz jeśli skorzystasz z poradnika, który znajduje się w moim podpisie. Ustalisz w jakim szablonie i porównując szablon oryginalny z twoim - będziesz wiedział gdzie to umiejscowić.
W szablonie newreply wygląda to tak:

<textarea id="message" name="message" rows="20" cols="70" tabindex="2" >{$message}</textarea>
{$codebuttons}
{$multiquote_external}

Więc raczej niczego nie brakuje, ale to nie zmienia faktu, że nic się nie wyświetla.
A szablon codebuttons?

Dodatkowo daj jeszcze konto testowe + czy na innym stylu działa.
Na innym stylu działa (defaultowym np.). Konto testowe na samej górze podane.
Wgraj styl od nowa.
Ahh, styl jest pod wersję 1.6. Inny edytor, inne biblioteki.
Lepiej zmień styl na kompatybilny z 1.8, bo problemów będzie więcej, a wsparcia pod tą wersję nie ma.
Ciężko o ładny styl i dopasowanie tego trochę mi już zajęło. Nie ma żadnej możliwości? Faktycznie problemów było sporo, ale to chyb jedyny jaki został.

Ok, zmieniłem, skorzystam z rady, po problemie - dzięki:)
Najłatwiej byłoby gdybyś przekopiował szablon z szablonu w którym to działa - w tym przypadku podstawowy styl i zobaczył. Upewnij się, że szablon codebuttons też coś w sobie ma - porównaj z oryginalnym i ostatecznie headerinclude przejrzyj w obu stylach i spróbuj skrypty zaincludować jeśli brakuje czegoś.