Webboard

Pełna wersja: Panel Boczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wersja skryptu MyBB: 1.8.6
Adres forum: http://cs-4frags.pl/index.php
Na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Gdzieś w necie widziałem kody na to by w bocznym panelu te liczby dać w kwadratowe obramowanie, ale nie mogę tego ponownie znaleźć jeśli ktoś byłby chętny podać mi kody na to + CSS byłbym wdzięczny.
[Obrazek: ZNRlgMH.png?1]
Wejdź w szablon odpowiadający za daną tabelę - np. topStats_posters_row, znajdź spana zawierającego zmienną wyświetlającą liczbę postów, ostyluj go:

Kod:
background: #fff;
    padding: 5px;

Kolor tła i wielkość paddingu sobie ustal.
Tam był kod do CSS jakiś i potem class do tego. Mógłbyś mi to dać by to było w kwadratowych obramowaniach? Od razu kody bym prosił do CSS i do plików.
Przecież podałem kod css jaki odpowiada za to obramowanie. Możesz to zrobić klasą, a możesz dodać do stylu elementu.
Podaj zawartość tego szablonu co wskazałem, to dam Ci gotowiec jako wzór na pozostałe panele
Kod:
<tr><td class="trow1">
            {$tpl['avatar']}
            <span style="margin-top: 7px;float: left;">{$tpl['profilelink']}</span>
            <span style="float: right;margin-right: 5px;margin-top: 7px;">{$tpl['postnum']}</span>
            </td></tr>

Proszę.

Dzięki wielkie.

PS. To dodałem do global.css
Kod:
.posty {
background: #fff;
    padding: 5px;
Kod:
<tr><td class="trow1">
            {$tpl['avatar']}
            <span style="margin-top: 7px;float: left;">{$tpl['profilelink']}</span>
            <span style="float: right;margin-right: 5px;margin-top: 7px;" class="posty">{$tpl['postnum']}</span>
            </td></tr>

Zwróć uwagę gdzie dodałem klasę posty, którą dodałeś do global.css. {$tpl['postnum']} wyświetla liczbę postów.
Wszystko ładnie działa.

Bardzo Ci dziękuje!