Webboard

Pełna wersja: Szukam plugin na hide
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.x
adres forum: stormweb.pl/pbf/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

A więc każdy zna tag hide (czyt. [hide][/hide]) i poszukuje pluginu, który by po użyciu tego hide ukrywał treść przed użytkownikami a tym samym była ona widoczna jedynie dla administracji lub plugin, który po wpisaniu liczby postów wyświetlałby treść wewnatrz po osiągnięciu odpowiedniej ilości postów (czyt. [hide=999999][/hide]).
SCD Hide From Groups (Free SCD Plugin) + edycja pluginu
A czy w JS jest możliwość napisania tego pluginu? Chodzi mi tylko o to, aby wyświetlać zawartość po tym jak zmienna na przykład posty = 9999999 lub grupy = ID grup, które mogą widzieć tekst, a następnie za pomocą MyCode napisać wyrażenia? Czy może MyCode nie obsługuje kodu JS? Bo w tym przypadku trzeba pobrać zmienną odpowiadającą za posty i/lub poszczególne grupy forumowe a nie jestem pewien czy można zmienną z PHP przenieść do JS używając tylko JavaScript/jQuery.
Js to zly pomysl ze wzgledu na to ze jest wykonywany po stronie przegladarki.
No ale PHP też odpada bo jest chyba nie czytany przez ten edytor MyCode, prawda?
A chodzi o to aby składnia tego tagu była jak najprostsza, aby szary użytkownik wiedział od razu jak tego uzyć.
Ja to zrobiłbym mały plugin z http://php.net/manual/en/function.preg-replace.php i funkcją get_user czy jakoś tak...
lub tak jak napisał zmodyfikował tamto coś :P
W sumie to ten plugin co podał jest bardzo dobry bo na zdjęciach trochę skomplikowanie wyglądał, ale w rzeczywistości tak nie jest. Wystarczy jedynie dopisać własny tag na końcu i zdefiniować id grup z bazy danych i spełnia to co chciałem.