Webboard

Pełna wersja: DVZ Stream.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB:1.8.6
adres forum:cs-dreamhack.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): jak zmienic kolory żeby dopasowały się do forum bo mam na biało to
http://scr.hu/12tx/i6rq6
global.css znajdz linijke:
#stream .entry:nth-child(odd) i #stream .entry kolor ustawiasz wg. swoich potrzeb
Kod PHP:
#stream .entry:nth-child(odd) { background-color: #FAFAFA; }
#stream .entry { padding: 4px; background-color: #FFF; border-bottom: solid 1px rgba(0,0,0,0.1); font-size: 11px; } 

mam coś takiego , a da się ustawić tak żeby automatycznie to wzieło sobie ? ze stylu ?
//
Już sobie poradziłem , usunełem te 2 linijki i tło mi sie samo dopasowało do forum , Dziekuje @up za naprowadzenie mnie
Musiałbyś klasy dać z szablonu czyli trow1 i trow2 na zmianę. Ale to chyba za duże paddingi by ci dało
usunięcie linijki troche zepsulo efekt, możesz ustawić to tak:

Kod:
#stream .entry:nth-child(odd) { background-color: #1D1D1D; }

i
Kod:
#stream .entry { padding: 4px;background-color: #1D1D1D;border-top: solid 2px #242424;border-left: solid 2px #242424;border-right: solid 2px #242424;font-size: 11px;}
Właśnie o taki effekt mi chodziło żeby to się wpasowało w to jeszcze spróbuje dodać to co napisałeś @up i zobaczę czy lepiej bedzie tak
//
@up miałeś racje Lepiej to wyglada teraz .